Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Samurai Warriors 5 Switch Oynanış Videosu

 
 
Batı sürümü yayınlanmadan önce Switch'te çalışan Samurai Warriors 5 için yeni oynanış videosu yayınlandı. Samurai Warriors 5, 27 Temmuz'da yani bugün Kuzey Amerika ve Avrupa'da Switch için çıkış yapıyor.
 
Oyun hakkında
 
2004 yılında çıkan "SAMURAI WARRIORS" serisinin ilk başlığında betimlenen tarihi dönem bu başlıkta yenilendi.

İlk "SAMURAI WARRIORS" bölümünden bu yana büyük oranda geliştirilen görseller, ilave WARRIORS officers ve artan aksiyon sayesinde, savaşan devletlerin içinde bulunduğu daha da derin bir drama betimleniyor.

Ayrıca the Onin War'ın (Onin Savaşı) sonundan itibaren, the Incident at Honnoji'yi (Honno-ji Olayı) kapsayacak şekilde, savaşan devletler dönemini daha yoğun ve cesurca betimlemek amacıyla başlık, officers Nobunaga Oda ve Mitsuhide Akechi'nin hayatlarına da odaklanarak, geleneksel "SAMURAI WARRIORS" hikayelerinin ve karakterlerinin yenilendiği yeni bir serinin başlangıcıdır. 
 
Oynanış videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Nintendoeverything Samurai Warriors 5 Koei Tecmo Omega Force
Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue HD Switch 1.0.1 Güncellemesi Ninja Gaiden: Master Collection 240 Bin Satış Rakamına Ulaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Samurai Warriors 5 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız