Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sam Fisher, Rainbow Six Siege'e Katılıyor

 
Ubisoft, Splinter Cell'den Sam Fisher'ın Specialist Zero olarak Rainbow Six Siege'e katılacağını duyurdu.

Detaylar 16 Ağustos'ta paylaşılacak.

Shadow Legacy Operasyonu - Operatör Zero fragmanı:
 
 
"Harry,

Bu kadar itibarlı birini değerlendirmemin zor olacağını düşünebilirsin. Sam Fisher kişiliği her zaman gizemlerle doluydu. Etkileyici özgeçmişini, en azından bize sunulan kadarını, incelerken neden Specialist Sam "Zero" Fisher'ı seçtiğini anlamakta hiç zorluk çekmiyorum.

İnceleme fırsatı bulamadığım ve detayları bilinmediği için önceki görevleri hakkında pek bir şey söyleyemiyorum. Asla arkada birini bırakmadığını biliyorum ve bir felaketi engellemek için görevlendirilmese bile işini her zaman tamamlıyor. Şüphesiz Virginia'daki eğitmenlik zamanından edindiği tecrübeyle bütün öğretmenlerden daha büyük kapasiteye sahip.

Ne kadar yorulmuş gözükse de görevde olmamasına rağmen fiziğini korumuş. Zero'yu Rainbow'u tercih etmeye ne etti merak ediyorum. Zira kendi sebepleri olmadan burayı tercih etmezdi ve şundan eminim ki onun tecrübesinden yararlanmalıyız. Askeri ustalığı senin psikolojik yönünle birlikte güzel bir denge sağlayacak. Rainbow Operasyon Ekibi'nin (ROE) ilk üyesi olduğu için organizasyonumuza katabilecekleri konusunda heyecan duyuyorum. Eminim eğitimleri gerekli ve oldukça acılı bir deneyim sunacaktır. Aniden ortaya çıkışından dolayı bana söylemediği bir şeyler olduğunu düşünüyorum ki bu hiç de şaşırtıcı değil. Zero yalnızca gerekli gördüğü bilgileri paylaşır ve ben de zamanı geldiğinde benimle gerekli bilgileri paylaşacağından eminim.

Takip cihazının fonksiyonelliğini inceleyebildiğim için memnunum. Zero çoğunlukla insanları oyuncaklarıyla oynatmaz ve bu benim için öğretici bir deneyim oldu. Saldırıda kullanılabilecek bir hareketliliğe ve esnekliğe sahipken savunmada da her durumda avantaj yaratma yeteneği oldukça etkili.

Babamı tanıdığı için antrenmanlarda üzerime gelmeyeceğini düşünme sakın. Zero bana çocukken bir şey öğrettiyse, o da durumu iyice ölçüp biçerek gerekli eylemi gerçekleştirmektir. Onu bunca yıl sonra tekrar görmek oldukça ilginçti; bazı konularda hiç değişmemiş, ya diğerlerinde? En azından yaşlılık yakışmış.

-- Lera “Finka” Melnikova"

Bu haberin bağlantısı
URL
Rainbow Six PS4 Xbox One Ubisoft FPS rainbow six patriots patriots pc siege
Dead Cells: Barrels o' Fun Güncellemesi PC için Yayınlandı Halo Infinite 2021'e Ertelendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

teknovoice

11.8.2020 22:41:07

0
Ubisoft: Watch Dogs: Legion'da Sam Fisher olabileceksiniz. Ben: Splinter Cell yap artık.

Mutlak.Sıfır

11.8.2020 22:06:17

+1
Birisi Sam Fisher'ı Ubisoft'un elinden kurtarsın.

BSC Misafiri

11.8.2020 21:57:37

0
Adam akıllı oyununu yapmıyorlar da...

Vendrick

11.8.2020 21:28:24

0
Sonraki durağı ise Mario olacak.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Rainbow Six: Siege
+ TAKİBE
AL
56 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız