Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

RollerCoaster Tycoon Adventures PC için Çıktı

 
Yayıncı Atari ve geliştirici Nvizzio Creations park simülasyonu RollerCoaster Tycoon Adventures'in bugün itibarıyla PC için çıkış yaptığını duyurdu. Epic Games Store'da 99,99 TL fiyattan satışta.

RollerCoaster Tycoon Adventures Aralık 2018'de Switch için çıkmıştı.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Rahat, kullanıcı dostu park simülasyonu ve neşeli yeni görünüm her yaştan oyuncunun hayalindeki tema parkını yaratmasını sağlıyor!
 
Oyuncular, kendi eğlence imparatorluklarını oluşturmak için üç farklı oyun moduna sahipler — Heyecanlı Macera Modu, zorlayıcı Senaryolar ve açık Özgür Mod. 120’den fazla harika çılgın gezinti, restoran ve mağaza parkların göz alıcı bir aksiyonla patlamasını sağlayacak ve sezgisel hız treni tasarlayıcı sayesinde oyuncular kolaylıkla; vahşi, ölüme meydan okuyan hız trenleri tasarlayacak. Su ve arazi seçenekleriyle dört eşsiz çevre temalı ortam, her parkın benzersiz ve heyecan verici olmasını sağlıyor. RollerCoaster Tycoon olmak daha önce hiç bu kadar eğlencesi ve bu kadar kolay olmamıştı!

 
PC çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
My Time at Portia PS4, Xbox One ve Switch için 16 Nisan'da Çıkacak Fujitora, Hearthstone Masters Tour Las Vegas Yolcusu!

Jack Rabbit Slims

20.3.2019 18:59:57

0
Bazı oyunlar detaylandıkça eski tadı vermemeye başlıyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)