Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Switch ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Frontier Foundry ve geliştirici Frontier Develompents, RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition'ı duyurdu.

24 Eylül'de Switch ve PC (Steam) için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Hayatının parkını inşa et ve çok satan eğlence treni simülasyonunu yeniden keşfet. İki büyük genişleme paketi ile türün en iyi örneklerinden biri olan bu klasikle heyecanın doruklarına ulaş.
 
Senin Parkın. Senin Tarzın
Yaratmak istediğin şey ne olursa olsun RollerCoaster Tycoon 3, hayallerindeki eğlence parkını inşa etmek için gereken araçları ve özgürlüğü sunuyor.

Büyük bir iş insanı gibi yönet ve zirveye yüksel
Düzinelerce senaryoda başarılı olmak için park finansmanını, mağazaları, hizmetleri ve personeli kontrol et. Gerçek bir büyük iş insanı ol ve gelecek vadeden yeni kariyerine başla veya sandbox modunda para sorunları olmadan ideal parkını oluştur. Başarılı olmak için misafirlerinin ihtiyaçlarını karşıla ve parkının sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermesini sağla.

"Soaked!" ve "Wild!" bir deneyime hazırlan!
Bu tam sürüm, hem Soaked! hem de Wild! genişleme paketlerindeki tüm içerikleri içerir. Eklenen heyecan verici su parklarını ve harikulade hayvan yaşam alanları oluşturma ve yönetme zorluğunun tadını çıkar.

Bilgisayar için İyileştirildi
RollerCoaster Tycoon 3'ü ilk defa geniş ekranda 1080p çözünürlük ve yeni bilgisayar donanımları için artırılmış bir uyumluluk ile oyna.

Trenleri Sür
Yarattıklarını RollerCoaster Tycoon 3'ün özgün tren kamerasıyla sür.

Bol içerik
Parkını 300'den fazla tren ve oyuncak, 500 dekor parçası, 60 mağaza, hizmetler ve şahlanan ve yükselen 20 hayvan ile istediğin gibi doldur.

Gözetleme Tasarımcısı
Kendi misafirlerini oluştur ve yarattıklarını onların gözünden deneyimle.

MixMaster
Özel lazer ışık ve havai fişek gösterileriyle ziyaretçilerini eğlendir ve büyüle.

 
Duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition RollerCoaster Tycoon 3 remastered strateji oyun game epic çıkış tarihi ne zaman
Lords of the Fallen 2'yi Geliştirmesi için Yeni Oyun Stüdyosu Kuruldu Hyrule Warriors: Age of Calamity Nintendo Switch için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız