Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Rol Yapma Oyunu Tower of Fantasy için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
 
Level Infinite ve Hotta Studio, açık dünya rol yapma aksiyon macera oyunu Tower of Fantasy için yeni oynanış fragmanı yayınladı. Oyun, 9 Ağustos'ta ön yüklemeye açılacak, 11 Ağustos'ta ise dünya çapında çıkış yapacak. Tower of Fantasy, canlı bir dünyaya sahip anime temasını yansıtan bir açık dünya rol yapma oyunu. 
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
İnsanlık çöküyor. Ölmekte olan dünyadan kaçıp uzak Aida gezegenine yerleşilmesinden bu yana yüzlerce yıl geçti. Oyuncular bu oyunda heyecan verici savaşları ve heyecan verici açık dünya keşiflerini deneyimleyebilecek ve anime temalı bu yapım ile kıyamet sonrası bir dünyaya adım atabilecek. Tower of Fantasy'de karakter gelişimi, sürükleyici görevler ve heyecan verici dövüşler yer alacak. 
 
Steam sayfası
 
 
Yayınlanan oynanış fragmanı
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle açık dünya aksiyon macera Tower of Fantasy
Despot's Game: Dystopian Army Builder, 15 Eylül'de PC ve Konsollar için Çıkıyor Back 4 Blood'ın Children of the Worm DLC'si Bu Ay Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)