Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Roguelite Twin Stick Shooter Oyunu I, Dracula: Genesis Steam'de Erken Erişime Açıldı

 
Geliştiriciliğini Moregames'in üstlendiği izometrik roguelite twin-stick shooter oyunu I, Dracula: Genesis 22 Mayıs itibarıyla PC için erken erişime açıldı.
 
Steam'de 29 Mayıs'a kadar %15 indirimle 22,10 TL fiyattan satılıyor. Satın almadan önce indirip deneyebileceğiniz bir demo sürüm de mevcut.
 
Moregames tarafından belirtilene göre "Eğer Roguelite/Roguelike deneyiminden keyif alıyorsanız bu oyunda bulacağınız şeyler şunlar: Prosedürel üretim seviyeler, bir sürü geliştirilebilir silah, büyü ve perk, ilginç teknolojik cihazlar, düşmanlar, NPC'ler, tuzaklar, özel etkinlikler ve gizli dükkanlar."
 
Bu yılın sonlarına kadar erken erişimde kalması planlanıyor. Tam sürüm yeni bölgeler, eşyalar, silahlar, büyüler, yetenekler, NPC'ler, düşmanlar, boss'lar, en az beş oynanabilir karakter daha ve çok sayıda iyileştirme ile hata düzeltmesi içerecek.
 

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
I Dracula: Genesis Moregames izometrik roguelite twin-stick shooter PC
Olofmeister CS:GO'ya Ara Verdi Bugüne Kadar Toplamda 1.56 Milyardan Fazla Oyun Konsolu Satıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
I, Dracula: Genesis
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız