Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Remnant: From the Ashes'ın Yeni Güncellemesi Oyuna Macera Modu ve Yeni bir Zindan Ekleyecek

Yayıncılığını Perfect World Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Gunfire Games'in yaptığı Remnant: From the Ashes'a yeni güncelleme geliyor. 12 Eylül'de gelecek olan ilk güncelleme oyuna bir "Adventure Mod" ekleyecek. Bir sonraki hafta yani 19 Eylül'de gelecek olan güncelleme de oyuna yeni bir Dungeon yani zindan ekleyecek. Bu yeni iki güncelleme de ücretsiz olacak. 
 
Adventure Mod:
 
Oyuncular ve takım arkadaşları, Ward 13'teki Dünya Taşından modu aktive edebilir ve dinamik olarak üretilen bu biyolardan birini yuvarlamayı seçebilir, daha sonra zindanları keşfetmeye devam edebilir, yeni düşmanlarla karşılaşabilir veya en sevdikleri (ya da en sert!) canavarlarla savaşabilirler. Oyunculara oyunun tüm sırlarını açığa çıkarma şansı vermenin yanı sıra, ilerlemeleri ve Adventure Mod'da elde edilen eşyalar karakterleri ile kalır, böylece birçok silah, zırh, mod ve tüm silahları elde etmek için oynamaya devam edebilirler.  
 
Yeni Zindan "Leto’nun Laboratuvarı":
 
“Leto’nun Laboratuvarı”, Research Station Alpha aracılığıyla sizleri bir göreve götürür. Laboratuvar, gizemli kırmızı kristalleri araştırmak için kuruldu, ilk amacı onları sonsuz enerji kaynağı olarak kullanmaktı. Baş araştırmacı Leto Apostolakis, kristallerin başka bir şey için kullanılabileceğini ve neredeyse anlık seyahat için uzay-zaman köprüsünü kullanabileceğini teorik olarak ortaya koydu. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Remnant: From the Ashes Steam Dungeon Adventure Mod
Hitman 2’nin Eylül Yol Haritası Ajan 47’yi Maldivler’e Gönderdi The Last of Us Part II Medya Etkinliği 24 Eylül'de Düzenlenecek

BSC Misafiri

10.9.2019 13:52:34

0
Aynen macere, macera değil macera da neymiş ki
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)