Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hitman 2’nin Eylül Yol Haritası Ajan 47’yi Maldivler’e Gönderdi

 
Ajan 47'nin yaz tatili resmen bitti gibi gözüküyor. Ajan 47'nin suikastçı hayatından kopma zamanı geldi. Fakat maalesef, üstlerinin onun için başka planları var. Bu ayın Hitman 2 yol haritasında Ajan 47, Maldivler'de tropik güneşe sahip bir tatil yeri olan Haven Island'a uçuyor. Ancak pina coladas için zaman yok, yeni hedefler, kilit açmalar ve görevler içeren Eylül ayının başından sonuna kadar sürecek çok sayıda yeni görev var.
 
Eylül ayında zaten iki sözleşme vardı. Dalton Dissection sözleşmesi, Ajan 47'nin, New York bankasına şu ana kadar ki en sevimli kılık kıyafetiyle (bonus olarak bir tavşan maskesi var) dönmesini sağlayacak. İkinci sözleşme olan The Covert Dispersal, Ajan 47'ye, gizli görevlileri ortadan kaldırarak şirin bir bahçe partisini çökertmesi için meydan okuyor.
 
IO Interactive ayrıca ay ilerledikçe özellikli sözleşmeler, oyun güncellemeleri ve canlı yayın ekliyor. Şimdiden iki sözleşme yapıldı ve bir sonraki 12 Eylül’de yayınlanacak, sanırım Ajan 47’nin yaz tatili sona ermiş gibi görünüyor, belki de Noel tatili daha rahatlatıcı olacak. Bu Eylül ayı yol haritası 24 Eylül'de erişilebilir durumda olacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer Hitman 2 Warner Bros Interactive Entertainment IO Interactive
Total War: Warhammer 2’ye Ücretsiz Olarak Gotrek ve Felix Ekleniyor Remnant: From the Ashes'ın Yeni Güncellemesi Oyuna Macera Modu ve Yeni bir Zindan Ekleyecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hitman 2
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız