Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Red Dead Online'ın 6. Haftalık Ödül Görevi Eklendi

 
Rockstar Games'in en başarılı oyunlarından olan Red Dead Redemption 2'nin online modu Red Dead Online'a haftalık ödül görevleri eklendiğini ve önümüzdeki haftalarda da devam edeceğini sizlere geçtiğimiz haftalarda bildirmiştik. 6. hafta görevleri oyuna eklendi. 
 
Bu hafta hedef tahtanızda Philip Cartier isimli yolsuzluk ve cinayetten aranan bir suçlu var. Suçluyu Lagras bataklığının etrafında bulabilirsiniz ancak dikkat edin çünkü bölgeden kimyasal kokusu geldiğine dair haberler geliyor. 
 
Bu hafta Cadılar Bayramı vahşi batıya geliyor. Madam Nazar'ın elinde halkı korkutmak için çeşitli korkutucu maskeler bulunuyor. Sınırlı bir süre için erişilebilir bu maskeleri almak için Madam Nazar'a uğramayı unutmayın.
 
Ayrıca, üçRolden herhangi birini oynuyorsanız, ücretsiz, özel bir maskeyi de alabilirsiniz. Bounty Hunters rolü için, Yaratık Maskesi; Traders rolü için Domuz Maskesi; ve Collection rolü için Maskeli Balo Maskesi verilecek. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak vg247 Rockstar Games Take Two PlayStation 4 Xbox One Red Dead Redemption 2 RDR 2
Luigi's Mansion 3 ScreamPark Modu Oynanış Videosu DreamLeague Sezon 12 Dota 2 Turnuvasının Şampiyonu Alliance Oldu!

BSC Misafiri

23.10.2019 08:37:46

0
Collection değil Collector olması lazım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Red Dead Redemption 2
+ TAKİBE
AL
16 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız