Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pumpkin Jack 24 Şubat'ta PS4'e Geliyor

 
Yayıncı Headup Games ve geliştirici Nicolas Meyssonnier, 3D platform oyunu Pumpkin Jack PlayStation 4 versiyonunun 24 Şubat'ta çıkacağını duyurdu.

Oyun ilk olarak Ekim 2020'de Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkmıştı ve Türkçe altyazı desteği de sunuyor.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Pumpkin Jack, Balkabağı lordu olan Jack'i kontrol edip zaten yozlaşmış olan topraklara içimizdeki korkuyu sonuna kadar aşıladığımız bir oyundur! Klasik "iyi & kötü" masallarının aksine, kötülüğün hakim olması için uğraştığımız bu oyunda iyiler her zaman kaybediyor!
 
Çizgi Filmleri Andıran Renkli Atmosfer - Yüksek kalitede ışıklandırma ile oluşturulan, birbirinden güzel atmosfere sahip bölümlerin birini bitirip, diğerine başla!

Hayatın İçin Savaş! - Her türlü kötülüğün kol gezdiği bu diyarda hayatta kalmak için her silahta ustalaşman, her komboyu eksiksiz yapman ve tüm bunları yaparken düşmanın hareketlerine de dikkat etmen gerekecek!

Aman Kafaya Dikkat! - Yeri geldiğinde "Bir elin nesi var iki elin sesi var." atasözünden yola çıkarak, balkabağı kafanı kullanıp çeşitli bulmacaları çöz ve yolculuğuna farklı bir lezzet kat!

Yanındaki Dostlarına Güven - Yolculuğun boyunca asla yalnız kalmayacaksın. Seni her zaman takip eden ‘uzun menzilli’ bir karga ve akıl hocan olan baykuş sana her zaman yardımcı olacak.
 
Bu Amansız Mücadeleye Katılarak Kötülüğün İyiliği Ezmesine Yardımcı Ol!
İblis'in bizzat kendisinden gelen bir emirle Bunaltı Krallığı'nda bir maceraya atılarak, benliklerini kaybetmiş yaratıklara karşı koyarken, yoldaşlarının yardımıyla kötülüğü her köşeye bulaştır! Huysuz bir Baykuş ve kasvetli bir Karga ile arkadaşlık et!
 
Bu Korku Krallığında Dolanırken Ürkütücü Ancak Bir O Kadar da Etkileyici Yerleri Keşfet!
Her bölümün kendine has parlak ve renkli atmosferiyle birlikte maceraya kendini kaptır. Pumpkin Jack'in klasik PS2 grafiklerinden ilham alarak oluşturduğu çizgi film evreninde eğlenmene bak!
 
Birbirinden Farklı Bölümlerde Özgürce Atla, Koş ve Tırman!
Evet Pumpkin Jack kötülük adına yapılmış bir oyun; ancak her şeyden önce bir platform oyunu! Her bölüm için ayrı ayrı hazırlanmış olan kısımlar, yeteneklerinizi zorlayacak!
 
Kullanılabilir Harikulade Silahlarla Yoluna Çıkan Canavarları Hakla!
Önüne çıkan düşmanları alt etmek için her silahın kombosunu ve hasarını iyi planlaman gerekecek! Doğru zamanda doğru silahla saldırmak çatışmadan canlı çıkmanın anahtarı!
 
Nefes Kesen Bölümler İçinde Tamamen Orijinal Kısımlara Şahit Ol!
Yansımalara, dengelemeye ve düşünmeye dayanan bulmacaları çöz ve yeri geldiğinde bir arabaya atla ve gaza bas, o da yetmezse balkabağı kafanı kullanarak kafasını çıkaranı patakla, yeni sihirli yollar aç! Her bölümde apayrı etkinlikler seni bekliyor!

 
Yeni fragman:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Pumpkin Jack Platform 3D MediEvil benzeri oyun korku macera
We are Legion: Rome Duyuruldu XPG’den Oyuncuları Aşık Edecek Kampanya

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Pumpkin Jack ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız