Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Psikolojik Korku Oyunu Anthology of Fear Duyuruldu

 
Yayıncılığını Ultimate Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise RG Crew'un yaptığı birinci şahıs kamera açısına sahip, psikolojik korku oyunu Anthology of Fear, bugün bir video ile Nintendo Switch ve PC için duyuruldu. Anthology of Fear kendine özgü özelliklere sahip 3 farklı hikaye, 3 farklı karakter ve 3 farklı zaman dilimi barındıracak. Ayrıca oyunun yapımcılarının dediği üzere Anthology of Fear, Alan Wake, Silent Hill, Outlast ve Layers of Fear gibi oyunların tadını yakalayabileceğimiz bir oyun olacakmış. Oyunun PC için 2020'nin ilk çeyreğinde, birkaç ay sonra ise Nintendo Switch için çıkması planlanıyor. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Bizi çevreleyen dünya her zaman belirgin değildir. Bazen en tuhaf, öngörülemeyen ve gerçek dışı olayların mantıklı ve sıradan açıklamaları olabilir. Anthology of Fear kendine özgü özelliklere sahip 3 farklı hikaye, 3 farklı karakter ve 3 farklı zaman dilimi barındıracak.
 
Hikayelerden biri, 20. yüzyılın ilk zamanlarındaki bir Rusya'yı; ikincisi, sıradan bir evi; üçüncüsü ise, gerçekliğin parçaları arasındaki gerçek olmayan bir olayı konu alacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Anthology of Fear Nintendo Switch PC Korku Psikolojik
MIBR, kNgV- İle Anlaşma Sağladı Samurai Shodown Ücretsiz DLC Karakteri Shizumaru Hisame 16 Eylül'de Dövüşe Katılıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Anthology of Fear
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız