Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PC Building Simulator Konsollar için Çıktı

 
The Irregular Corporation, PC Building Simulator'ın bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıktığını duyurdu. Oyun Ocak 2019'dan bu yana PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

PlayStation Store'da 79,00 TL (PS Plus üyeleri için 71,10 TL), Xbox Store'da %10 indirimle 46,12 TL. Nintendo eShop için birkaç saat içinde açılacaktır.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Basit arıza tespiti ve tamirinden başlayarak sipariş üzerine herkesin hayran kalacağı butik bilgisayarlar yaratmaya kadar ilerleyerek kendi bilgisayar imparatorluğunu kur. Gerçek yaşamdan parçalarla dolu, istediğini bulabileceğin muazzam bir pazar sunan sunan bu simülasyonla, nihayet hayalindeki mükemmel bilgisayarı hayal etmenin ötesine geçip parçalarını toplayarak yaratabilir ve eserini 3DMark ile değerlendirebilirsin.
 
Kendi işini kur
PC Building Simulator ile kendi bilgisayar tamir ve yapım işinin patronu oluyorsun. Kendi atölyende, teknik becerilerini kullanarak aldığın işleri layıkıyla yapmaya çalışıyorsun.

Bilgisayar toplamayı öğren
Kendi bilgisayarını yapmak imkansız bir iş gibi mi görünüyor? PC Building Simulator, bu işlerden hiç anlamayan bilgisayar kullanıcılarına bile, her bir parçanın işlevini açıklayan, bunların hangi sırada ve ne şekilde bir araya getirileceğini adım adım anlatan bir kılavuz sunuyor.


Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak https://theirregularcorporation
Death Stranding'ten Yeni Görseller Paylaşıldı Doraemon Story of Seasons 11 Ekim'de Nintendo Switch ve PC için Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Babblebabble

14.8.2019 02:00:26

+2
korsan değil crysis

j0ffline

13.8.2019 20:45:51

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: gowlet O topladığımız sistemde son oyunları yüksek grafiklerde oynayabiliyor muyuz?</blockquote> hayır ama crysis oynayabiliyorsun.
korsan mı

BSC Misafiri

13.8.2019 19:01:31

0
quote:

Orjinalden alıntı: gowlet O topladığımız sistemde son oyunları yüksek grafiklerde oynayabiliyor muyuz?
hayır ama crysis oynayabiliyorsun.

gowlet

13.8.2019 18:23:01

0
O topladığımız sistemde son oyunları yüksek grafiklerde oynayabiliyor muyuz?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)