Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Olivia Wilde'ın Yöneteceği Spider-Man Evreninde Geçen Film MCU ile Bağlantılı Olabilir

 
Bildiğiniz üzere Spider-Man'in hikayelerinde olan karakterlerin ve Spider-Man film hakkı Sony'de geriye kalan karakterler ise Disney'de. Bu yüzden Disney kendi Marvel evrenini kurarken, Sony de kendi Spider-Man evrenini kuruyor.
 
Geçtiğimiz haftalarda da Olvia Wilde'ın yeni bir Spider-Man filmi için yönetmen seçildiği söylenmişti. Filmin ana konusun ne olacağı net olarak bilinmiyor, ancak bir kadın karaktere odaklanacağı onaylanmıştı. Hayranların aklına da ilk olarak Spider-Woman karakteri gelmişti.
 
Olivia Wilde ise geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, Kevin Feige'nin bu işin içinde olduğunu ima etti. Kevin Feige, Disney kurduğu Marvel evreninin başındaki isim.
 
Bu röportajdan sonra normal olarak bu filmin MCU ile bağlantısı olabileceği düşünüldü. MCU'nun ilerideki en büyük hikayesi Gizli İstila olacak gibi duruyor. Gizli İstila'nın en kilit karakterlerinden birisi de Spider-Woman. Spider-Woman da Kaptan Marvel'ın yakın arkadaşı. Bu yüzden tek filmlik bir  birleşme görebiliriz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Murphy's Multiverse Marvel Disney Film Dizi spiderwoman sony film olivia wilde yeni film
Disney, Black Widow için Yeni Bir Vizyon Tarihi Planlıyor Immortals Fenyx Rising'in Esin Kaynağı Assassin's Creed Odyssey'de Meydana Gelen Bir Bug

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Marvel'ın Dizi ve Film Haberleri
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız