Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Off-road Simülasyon Oyunu "Overpass" PS4, Xbox One ve PC İçin Yayınlandı

 
Yayıncılığını Bigben Interactive'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Zordix Racing'in yaptığı, off-road simülasyon oyunu Overpass bugün; PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlandı. Oyunun Switch versiyonu 12 Mart'ta yayınlanacak.
 
Oyun için ilk inceleme puanları da paylaşıldı. Metacritic ortalaması şu an için 53. Verilen tüm puanları, oyunun tanıtım yazısını ve çıkış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
The Games Machine - 75 
TheSixthAxis - 60
Game Debate - 60 
TheXboxHub - 60 
Everyeye.it - 55
SpazioGames - 53
God is a Geek - 50
Cultured Vultures - 50 
PC Invasion - 50 
Multiplayer.it - 45
GameWatcher - 45 
Xbox Achievements - 40 
GameSpew - 40
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
OVERPASS'te zafere ulaşmak için hem diğer sürücülerle hem de dik yamaçlar, sarp yollar, ağaç gövdeleri, kayalar ve bataklıklarla mücadele edeceksin.

Yamaha, Arctic Cat ve Suzuki gibi önde gelen markaların güçlü buggy ve quadlarının direksiyonuna geç, müthiş arazi şartlarında teknik olarak son derece zorlu pistlerde kendi sınırlarını zorla. Hem aracının alacağı hasarların hem de türlü doğal ve yapay engellerin üstesinden gelerek en iyi zamanını yapmaya çalış.

Bu oyun sadece hıza dayalı bir oyun değil. Gerçeğe uygun tasarlanmış arazi şartlarını ve oyundaki araçların mekaniklerini de mutlaka hesaba katman gerek. UTV veya ATV aracını dikkatle seç, rotanı iyi çalış ve akıllıca belirle ve aracının teknik olanaklarını, gazını, debriyajını, vitesini, frenini iyi kontrol ederek pistlere ve rekabete damganı vur.

- Yepyeni bir, extrem off-road deneyimi
- Yamaha, Arctic Cat ve Suzuki gibi önde gelen markalardan 20'nin üzerinde araç seçeneği
- Gerçekçi oyun fiziği ile her araç ve arazi aslına uygun, emsalsiz özellikler taşıyor
- 6 farklı arazide, her birinin kendine özgü zorlukları olan ve teknik olarak emek ve çaba isteyen 40'tan fazla pist
- Tam bir Kariyer Modu: sponsorların dikkatini çek, araçlarını iyi hazırla, yarış takvimini dikkatle düzenle ve sezon sonunda ipi sen göğüsle
- Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlar. Bunlar arasında, kendine ve diğer oyunculara meydan okuyabileceğin, deneyim ve heyecanı paylaşabileceğin bir bölünmüş ekran modu da var.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Overpass Bigben Interactive Zordix Racing off-road simülasyon
Metro Redux Nintendo Switch Çıkış Fragmanı Kojima Productions Önümüzdeki Hafta Bir Duyuru Yapılacağının Sinyalini Veriyor (Güncelleme)

monacomen

3.3.2020 12:43:33

0
OffRoad oyunlarının babası SpinTires'dır. SnowRunner da fena sayılmaz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overpass ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız