Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

No Straight Roads 25 Ağustos'ta Çıkacak

 
Final Fantasy XV baş oyun tasarımcısı Wan Hazmer'ın müzik tabanlı aksiyon macera oyunu No Straight Roads için çıkış tarihi verildi.

25 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.

Demo sürüm Epic Games Store üzerinde indirilebilir durumda. Tokyo Game Show 2018 etkinliğinde gösterilen boss dövüşünü içeriyor.
 
Ayrıca oyundan seçili müzikler içeren mini soundtrack dijital müzik mağazalarında ve streaming servislerinde yayınlandı. 
 
Oyun hakkında:
 

Vinyl City'yi rock ile geri alın! İndie rock müzik grubu üyeleri Mayday ve Zuke olarak müzik tabanlı aksiyonlu bir maceraya atılın ve EDM imparatorluğu No Straight Roads'a karşı bir müzik devrimi yapın. No Straight Roads'a katılmak için girdikleri seçmede adil olmayan bir şekilde reddedilen Mayday ve Zuke, NSR imparatorluğunun arkasındaki kötü niyetleri su yüzüne çıkarıyor. Şehri yozlaşmadan kurtarmak artık onların elinde. Gelecek vadeden bu iki rock sanatçısı müziğin gücüyle savaşırken, müzikal sürprizler içeren hızlı ve çılgın savaşın tadını çıkarın!
 
• Oynama deneyiminin kalbine müzik ve sesi koyan, müzik tabanlı eşsiz bir aksiyon-macera oyunu.
• Müzik güçtür! Vinyl City'nin kontrolünü geri almak için kötü bir imparatorlukla savaşın ve müzik devrimine öncülük edin.
• Her biri kendi müzik tabanlı silahlarına ve saldırılarına sahip olan iki oynanabilir karakter: Mayday ve Zuke.
• Müzikal sürprizler içeren bir aksiyon-macera oyunu. Düşmanlar müziğin ritmine göre saldırırken, oyuncular saldırabilir, zıplayabilir ve serbestçe hareket edebilir.
• Müzikle dünyayı değiştirin! Sahne malzemelerini silahlara dönüştürmek ve rock ile EDM arasında sorunsuz ve dinamik bir şekilde geçiş yapmak için müziğin gücünü kullanın.
• Farklı müzik türlerinden ilham alan 8 olağanüstü seviyeyi deneyimleyin.
• Eşsiz kişiliklere sahip dev, unutulmaz bölüm sonu canavarlarını alt edin.
• Müthiş müziklerle dolu enerjik bir oyun müziği.
• Yeteneklerinizi geliştirip NSR'yi yenmek için yetenek ağacınızı yükseltin. 

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
No Straight Roads Sold Out Metronomik müzik aksiyon macera PS4 PC
Ary and the Secret of Seasons Oynanış Videosu Monster Hunter World: Iceborne Genişlemesinin Dördüncü Güncellemesi 9 Temmuz'da Yayınlanacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
No Straight Roads
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız