Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Netflix Animesi Transformers: War For Cybertron Trilogy'nin İkinci Kısmı İçin Fragman Paylaşıldı

 
 
Uzun zamandır her yerde gördüğümüz Transformers markasının yeni üyesi Transformers: War For Cybertron Trilogy animesinin ikinci kısmı için fragman paylaşıldı.
 
İlk sezonu 30 Temmuz'da yayınlanan animenin ikinci kısmı Transformers: War for Cybertron Trilogy - Dünya'nın Doğuşu'ndan fragman paylaşıldı. Ne yazık ki henüz yayın tarihi bilinmiyor.
 
Megatron, Allspark'ın kaybolmasıyla Decepticonlarının ölmekte olan Cybertron gezegeninde mahsur kaldığı acı gerçeğiyle yüzleşmek zorundadır. Bu arada uzayın en karanlık derinliklerinde kaybolan Optimus Prime ve ekibi, umutsuz bir göreve çıkar ve uzayda yolculuk eden Paralı Askerlerle beklenmedik şekilde karşılaşır. 
 
Seslendirmenler arasında Jake Foushee, Rafael Goldstein, Todd Haberkorn, Shawn Hawkins, Kaiser Johnson ve Jason Marnocha bulunuyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Dizi Haberleri Transformers: War For Cybertron Trilogy anime netflix transformers dünyanın doğuşu
Witcher Dizisinde Eskel Karakteri İçin Yeniden Oyuncu Seçildi The Haunting of Bly Manor Dizisinden Karakter Posterleri Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dizi Haberleri
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız