Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MotoGP 21 Duyuruldu

 
Milestone ve Dorna Sports, MotoGP 21 oyununu duyurdu.

22 Nisan 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkacak.

MotoGP 21 her zamankinden daha gerçekçi bir yarış deneyimi hedefliyor. Motordan düştükten sonra artık otomatik olarak pistin ortasına ışınlanmayacaksınız, onun yerine motora koşup binmeniz gerekecek. Fren ısısı önemli bir faktör olacak ve artık kural ihlali yaptığınızda uzun tur cezaları verilecek. Motor süspansiyon sistemi de revize edilmiş.
 
Oyun, serinin mevcut özellikleri üzerine kurulu. Sürücüler için sinir ağı yapay zekası ANNA ve kariyer modu gibi. Kariyer modu daha stratejik yönetim unsurları içerecek. Personel ile ilgilenecek personel müdürü, araştırma puanlarını artırmak için baş mühendis ve motor gelişimi için veri analisti rollerinde kontrol sahibi olacaksınız.
 
PlayStation 5 ve Xbox Series X'te dinamik 4K çözünürlük 60 kare hızında çalışacak ve hızlı yükleme süreleri ile iyileştirilmiş ışıklandırma sunacak. PlayStation 5 versiyonu DualSense kontrolcüsünün dokunsal geribildirim ve uyarlanabilir tetikler özelliklerinden faydalanacak.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak thesixthaxis MotoGP 21 Milestone Dorna Sports
People Can Fly, Outriders'ın Demo Detaylarını Açıkladı Second Extinction İlkbaharda Xbox Series ve Xbox One'a Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

StarSCL

20.2.2021 19:44:01

0
Var ama ciddi anlamda değil. Pandemiden dolayı da ertelemek zorunda kaldım.

hakanozzdemir

20.2.2021 14:13:59

0
quote:

Orjinalden alıntı: StarSCL Ben severim. Çoğunlukla Ride, Driveclub oynamışımdır. Artık daha motor ve sürüş dinamiklerinde daha fazla gerçekçilik arıyorum. Bu MotoGp2021 biraz daha umut verici görünüyor. Sterlin çok pahalı olmasa GpBikes alır modlarla takılırım. Asıl beklediğim oyun TrackDayR. İlgilenenlerin bir göz atmasını tavsiye ederim.
Gerçek hayatta da ilginiz var mı motosiklete?

StarSCL

20.2.2021 11:46:41

+1
Ben severim. Çoğunlukla Ride, Driveclub oynamışımdır. Artık daha motor ve sürüş dinamiklerinde daha fazla gerçekçilik arıyorum. Bu MotoGp2021 biraz daha umut verici görünüyor. Sterlin çok pahalı olmasa GpBikes alır modlarla takılırım. Asıl beklediğim oyun TrackDayR. İlgilenenlerin bir göz atmasını tavsiye ederim.

hakanozzdemir

19.2.2021 17:59:19

0
Çok iyi. Yok mu bir iki tane racing seven vatandaş yorum atsın :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MotoGP 21 ÇOKLU PLATFORM
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız