Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin'in Denuvo Koruması Kaldırıldı

 
 
Capcom, rol yapma keşif macera oyunu Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin'in Denuvo korumasını kaldıran yen bir güncelleme yayınladı. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, 1 yıl kadar bu korumaya sahipti.
 
Denuvo koruması her ne kadar oyunları çeşitli tehditlere karşı korusa da uyumluluk ve performansı etkileyen problemler nedeniyle eleştiriliyor. Bu teknoloji, birçok firma tarafından ilk başta tercih edilse de ilerleyen süreçte vazgeçmesiyle sonuçlanıyor. 
 
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, Monster Hunter evreninden zengin bir hikaye, sevimli karakterler, tanıdık canavarlar, zorlayıcı görevler ve mücadeleler ile hem RPG hem de Monster Hunter hayranlarına benzersiz bir deneyim sunuyor. 
 
Öte yandan Capcom, oyunun tüm platformlarda 1,5 milyonun üzerinde adet sattığını açıkladı.
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Capcom Nintendo Switch
What Remains of Edith Finch Yeni Nesil Konsollar için Derecelendirildi NBA 2K23'ün İlk Kapak Yıldızı Belli Oldu: Michael Jordan
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Hudson51

7.7.2022 12:54:37

0
Kaldırıldığı gibi küreğe düşmüş. Oyun ise oldukça keyiflidir bu arada. İşleyişi Monster Hunter dan çok daha farklı ama klasik JRPG severlerin yine hoşuna gidecektir. Özellikle hikaye ağırlıklı olması ve savaşların sıra tabanlı olması baya ferahlık katmış seriye.

mehmetalpertr

6.7.2022 15:55:57

0
ilk çıktığında oynamıştım. Güzel oyundur.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız