Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Modnation Racers'ın PS3 Demosu 18 Mayıs'ta


 
     Oyna, yarat, paylaş sloganı ile piyasaya çıkacak olan Modnation Racers'ın reklamları şuı günlerde TV'lerde gösteriliyor. Çok geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak oyunun PSP demosundan sonra PS3 demosu da onaylandı.
 
    Eğer oyunu alıp almama konusunda hala kafanızda şüphe varsa 18 Mayıs'ta PS3 sürümünün demo versiyonunu deneyebilirsiniz. Sony, demo'nun kısıtlı seçeneklerle karşımıza çıkacağını söylüyor, ama yine de bu fikir sahibi olmamız için yeterli olacak.
 
     Tek kişilik oyun modlarında yapay zekaya karşı yarışacakken multiplayer modunda ise 3 arkadaşımıza karşı bölünmüş ekranda yarışabileceğiz.
 
     Mod'unuzu ve Kart'ınızı yaratabileceğiniz Creation Station özelliği de oyunda bulunacak, ama bu özelliğin oyunun tam sürümüne göre kısıtlı olacağı söyleniyor. Tabi seçenekler bunlarla sınırlı değil, kendi yarış pistinizi yaratabilecek ve bunu tam sürümde kullanabileceksiniz.
 
     21 Mayıs'ta Avrupa'da, 25 Mayıs'ta Amerika'da piyasaya çıkacak olan Modnation Racers, Kart yarışlarına yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ModNation Racers PS3 PSP Sony United Front Games Yarış
Guild Wars 2'den Yeni Bilgiler Spider Man: Shattered Dimensions'dan Yeni Video

Maximum_Carnage

15.5.2010 20:38:27

0
Oh çok iyi, iki gün sonra geliyor demo.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ModNation Racers
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız