Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Minit Epic Games Store'da Ücretsiz; Gelecek Hafta Surviving Mars

 
Bağımsız bulmaca oyunu Minit Epic Games Store kullanıcıları için ücretsiz oldu.

Her zaman olduğu gibi, ilgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu ücretsiz olarak edinebilir ve ardından Epic Games Launcher aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun 10 Ekim'e kadar ücretsiz dağıtılacak. Bu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz sizde kalacak.

Mağaza sayfası üzerinde belirtilene göre "Minit, bir seferde altmış saniye oynanan tuhaf bir maceradır. Sıra dışı insanlara yardım etmek, sayısız sırrı ortaya çıkarmak ve tehlikeli düşmanları aşmak için, her gün sadece bir dakika sonra sona erecek talihsiz bir laneti kaldırma umuduyla, evinizin rahatlığının dışına yolculuğa çıkın. Minit, Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio ve Dominik Johann arasında bir iş birliğidir."
 
Gelecek haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Mars'ı kolonileştirme ve bu süreçte hayatta kalmayı konu edinen şehir kurma oyunu Surviving Mars 10 - 17 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir olacak.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Epic Games Store
The House of the Dead: Remake ve The House of the Dead 2: Remake Duyuruldu Demon Pit 17 Ekim'de PC için Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)