Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mini Motorways Switch Konsollarına Çıkış Yaptı

 
 
Dinosaur Polo Club, Nintendo eShop üzerinden Switch için strateji simülasyon oyunu Mini Motorways'i piyasaya sürdüğünü duyurdu. Mini Motorways ilk olarak 19 Eylül 2019'da Apple Arcade için ardından 20 Temmuz 2021'de Steam üzerinden PC için çıkış yaptı.
 
Hiç trafikte sıkışıp bunun için bir şeyler yapmayı düşledin mi? Mini Motorways'de şehrin trafik problemleri senin kontrolünde.

Mini Metro'nun yapımcılarının hazırladığı Mini Motorways oyununda büyüyen bir şehirdeki yolları tasarlayacaksın. Hareketli bir metropol yaratmak için yollar inşa ederek büyük bir yol ağı oluştur. Trafik akışını sağlamak için şehrini tekrar tasarla ve değişen talepleri karşılayabilmek için güçlendirmeleri dikkatlice kullan. Dünya şehirlerini ne kadar süre hareket halinde tutabilirsin? 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu simulasyon strateji macera pc
Bulmaca Macera Oyunu Silt, Haziran'da Çıkış Yapacak Activision, Mobil Oyun Call of Duty: Project Aurora İle İlgili Yeni Bilgiler Paylaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mini Motorways
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız