Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Macera Oyunu PRINCIPLES, Japonya'da iOS ve Android için Yayınlandı

 
 
COLOPL, yeni oluşturduğu COLOPL Creators markası altında, Japonya'da App Store üzerinden iOS ve Google Play aracılığıyla Android için macera oyunu PRINCIPLES'i ücretsiz olarak piyasaya sürdü.
 
Shironeko Project serisi ve Quiz RPG: The World of Mystic Wiz gibi çok sayıda başarılı oyunun geliştiricisi olan COLOPL, yeni marka “COLOPL Creators”ı piyasaya sürdü. Üstün teknolojili dünya ile paylaşmak için geliştirilen PRINCIPLES ile en son teknolojiye sahip olun.
 
Keşif yaparken, bir maceracı kayalıklardaki bir çatlaktan mağaraya düştü. Burada insanlık izleri ve gizemli, antik kalıntılar buldu. Ve böylece karanlığa ayak basar…
 
PRINCIPLES, akıllı telefonlarda yapılabileceklerin sınırlarını zorlayan üst düzey grafiklere sahip kısa bir macera oyunudur.  Toz bulutlu loş mağaralar, kayalıklardaki çatlaklardan parlayan ışık, ışıkta parıldayan su yüzeyleri… Bunlar gibi yüksek çözünürlüklü grafikler, dipsiz yeraltı dünyamızı yaratır.
 
Tanıtım Videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Macera PRINCIPLES iOS Android
RPG Yggdra Union: We'll Never Fight Alone, 6 Şubat'ta Erken Erişim Olarak PC'ye Geliyor Şubat Ayının İkinci Haftasında Çıkış Yapacak PC Oyunları: 7-14 Şubat 2023

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)