Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Luigi's Mansion 3'ün Çok Oyunculu İndirilebilir İçeriği İki Ay Erken Çıktı

 
Nintendo, Luigi's Mansion 3 için “Multiplayer Pack” indirilebilir içeriğinin ilk bölümünü bugün itibarıyla yayınladı. İndirilebilir içeriğin normalde 30 Nisan'da yayınlanması planlanıyordu, neredeyse iki ay erken çıktı.

İlk bölüm çok oyunculu ScreamPark modu için üç yeni mini oyun, Luigi için üç yeni temalı kostüm ve co-op ScareScraper modu için yeni hayaletler içeriyor. İndirilebilir içeriği satın alan kullanıcılara ayrıca Hikaye modu ve ScareScraper modunda kullanılabilecek “Flashlight Type-P” adlı Polterpup ışığı veriliyor.

İkinci bölüm 31 Temmuz'da çıkacak ve o da çok oyunculu ScreamPark modu için üç yeni mini oyun daha, üç yeni temalı ScareScraper kostümü ve yeni hayaletler içerecek.

İkisinin de bulunduğu paketin fiyatı $9.99.
 
Bunun yanı sıra versiyon 1.3.0 güncellemesi yayınlandı. Bazı yeni içerikler, hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor. Güncelleme notlarına buradan göz atabilirsiniz.

Luigi's Mansion 3 Switch üzerinde ulaşılabilir durumda.

İndirilebilir içeriğin fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch
Dreadlands 10 Mart'ta Erken Erişime Açılıyor Valve Oyun Tasarımcısı Robin Walker Half-Life Serisinin Devam Edeceğini İşaret Ediyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Luigi's Mansion 3
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız