Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Luigi's Mansion 3 Oynanış Fragmanı

 
Nintendo, Luigi's Mansion 3 için oyunun genel özelliklerinin tanıtıldığı altı dakikaya yakın bir oynanış fragmanı ve kısa bir TV reklamı yayınladı.
 
Oyun hakkında:
 

Hikaye modunda Luigi, Mario, Peach ve Toad lüks bir otele davet ediliyor fakat King Boo'nun bunu Mario ve arkadaşlarını yakalamak için planladığı ortaya çıkınca rüya aniden kabusa dönüşüyor. Professor E. Gadd'in yardımıyla birlikte bir kez daha isteksiz ve korkak kahraman Luigi oteli hayaletlerden temizleyip arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor. Bu kez yanında yeni özelliklere sahip Poltergust G-00 elektrikli süpürgesi ve Gooigi var.   
 
ScareScraper, odaları hayaletlerden temizleyip altın toplayacağınız sekiz oyunculu bir co-op modu. Hem çevrimiçi hem de kanepe co-op olarak oynanabilecek.
 
İki ila sekiz oyuncuya kadar destekleyecek ScreamPark parti modunda oyuncular dörde dört Luigi ve Gooigi takımları halinde birbirlerine karşı mücadele edecek ve modu tek bir Switch sistemi üzerinde de oynamak mümkün olacak. Takımların başarısı en çok kimin hayalet yakaladığına, en çok kimin altın topladığına ve en çok kimin hedefleri kırdığına göre belirlenecek. 

 
Luigi's Mansion 3 Switch'e özel olarak 31 Ekim'de çıkış yapacak. Oyun Nintendo eShop'ta ön siparişe ve ön yüklemeye açıldı. Ön sipariş vererek iki kat yani toplamda 600 Gold puan kazanabilirsiniz.

Videoları aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. İngilizce versiyon yayınlandığında habere eklenecektir.
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch
Xbox Başkan Yardımcısı Mike Ybarra Microsoft'tan Ayrıldı Samurai Shodown DLC Karakteri Basara 15 Ekim'de Dövüşe Katılıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

darkdiva

10.10.2019 22:28:02

0
Dört gözle bekliyorum. 90+'lık bir oyun olacak.

Black01jack

10.10.2019 08:46:02

0
bu marionun hayalet avcılar eklenmiş hali galiba :d
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Luigi's Mansion 3
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız