Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Luigi's Mansion 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu: 31 Ekim 2019

 
Nintendo, Luigi's Mansion 3'ün resmi çıkış tarihini duyurdu.

31 Ekim 2019'da, Cadılar Bayramı'nda, Nintendo Switch'e özel olarak çıkış yapacak.
 
Hikaye modunda Luigi, Mario, Peach ve Toad lüks bir otele davet ediliyor fakat King Boo'nun bunu Mario ve arkadaşlarını yakalamak için planladığı ortaya çıkınca rüya aniden kabusa dönüşüyor. Professor E. Gadd'in yardımıyla birlikte bir kez daha isteksiz ve korkak kahraman Luigi oteli hayaletlerden temizleyip arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor. Bu kez yanında yeni özelliklere sahip Poltergust G-00 elektrikli süpürgesi ve Gooigi var.  
 
Hikaye modunun yanı sıra oyunda sekiz oyunculu bir co-op modu ScareScraper bulunuyor. Odaları hayaletlerden temizleyip altın topladığınız bu mod hem çevrimiçi hem de kanepe co-op olarak oynanabilecek.

E3 2019'da yayınlanan oynanış videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. İlk videoda Paranormal Productions sahnesi ve boss dövüşü gösteriliyor. İkinci videoda co-op modu ScareScraper gösteriliyor.
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch
Yeni Nintendo Switch Modeli Duyuruldu, Daha Uzun Pil Ömrüne Sahip Olacak Warcaft'ın Yönetmeni Duncan Jones: İkinci Filmi Beklemeyin

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Luigi's Mansion 3
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız