Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Jill Braff, Bethesda / Zenimax Stüdyolarının Başına Geçti

 
 
Daha önce Nintendo firmasında tüketici araştırma müdürü ve Sega firmasında ise pazarlama müdürü olarak çalışan Jill Braff artık Microsoft bünyesindeki Bethesda / Zenimax stüdyolarının başına geçmiş durumda.
 
Microsoft bünyesinde büyük işler başarmak istiyor  
 
 
 
Microsoft'un oyun tarafına bakan ve oyun stüdyosu başkanı Matt Booty, Braff'ın yeni rolünü geçtiğimiz çarşamba günü tüm çalışanlara göndermiş ve bunu bir e-posta içeriği ile beraber duyurmuştu.
 
İçerisinde bulunduğumuz süreçte Braff, oyun ve eğlence alanında gerçekten de üst düzey bir deneyime sahip. Bu kapsamda yukarıda bahsettiğimiz gibi Nintendo, Sega, Glu Mobile ve daha fazlasında çalıştı. İlerleyen süreçte Microsoft, Braff'a daha fazla yetki vererek daha iyi işler başarmayı istiyor.
 
Öte yandan Bethesda hafta içerisinde yaptığı açıklamada açık dünya uzay temalı rol yapma oyunu Starfield'ın Eylül ayında piyasaya sürülmesinden bu yana 13 milyon oyuncuyu ağırladığını ve bunun şirket tarihindeki en büyük çıkışı olduğunu aktardı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle yazılım microsoft uygulama
Death Stranding'in iPhone ve Mac Sürümü 2024'te Geliyor Suicide Squad'ın Epic Sürümü 1 Ay Gecikmeli Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Microsoft
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız