Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Jade Raymond: "Yeni Oyun Serisi Oluşturmak Riskli"


     Assassin's Creed serisini oluşturan ilk oyunun baş yapımcısı Jade Raymond, Ubisoft Toronto'nun başına geçtiğinden beri epey suskun bir dönem geçiriyor. Yeni bir Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştığını bildiğimiz Raymond, Guardian'a bazı açıklamalarda bulundu.
 
     Ubisoft Toronto'ya geçtikten sonra neden yeni bir seri yerine olan seriyi geliştirmeyi tercih ettiği sorusuna Raymond, "Yeni bir oyun serisi oluşturmak büyük riskler taşıyor. Yeni bir seri oluştururken yapacağınız işin zorluğu, olan seriyi geliştirmekle kıyaslandığında çok çok fazla oluyor." açıklamasını yaptı.
 
     Röportajın devamında Jade Raymond şu açıklamayı yaptı; "Bu süreç içerisinde kendinize birçok soru soruyorsunuz. Bunlar ise tabiki hikaye, oynanış ve serinin getireceği yeniliklerle ilgili. Özellikle en zor aşama hikaye. Karakter nasıl görünüyor? Karakterin geçmişi nasıl olacak?"
 
     "Yani var olan bir seriye yeni bir oyun yapmak, yeni bir seriyi oluşturmaktan daha az riskli ve daha kolay." Ayrıca Jade Raymond konuşmasının devamında, yapımcıların olan bir serinin devam oyununda daha yeni şeyleri keşfedebileceğini ve yenilikleri rahatlıkla deneyebileceğini de ekledi.
 
     Son olarak Jade Raymond, yeni Splinter Cell'in resmi açıklamasının ve ilk bilgilerinin birkaç ay içinde yayınlanacağının müjdesini de verdi.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
jade raymond ubisoft toronto splinter cell
GungHo Online Entertainment, Acquire'i Satın Aldı Cities XL 2012'nin Çıkış Videosu Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

20.10.2011 10:10:42

0
internetten baktım, kız gerçekmiş (insanmış) beyler.

BSC Misafiri

19.10.2011 20:40:06

0
Valla AC serisi için Kristen Bell mell Mo-cap için kimseyi aramasınlar direk bu ablayı kullansınlar,hollywooddakilerin alayına taş çıkartır bide gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birinin baş yapımcısı,hemde Splinter Celli yapan stüdyonunda başına geçmiş,peh.

Crynet

19.10.2011 19:05:57

-1
Doğru Diyor Seri Oluşturmak Büyük Risk AC Devam Etsede 1 2 sene Sonra AC Konuşulmayacağı Kesin Çünkü Oyun Sıkıyor.. Beğenenler Oyunu Koruyor Ama bu Gerçek Fps Oynayan biri AC Oynayamaz Çünkü Sıkıyor...

Repercussion

19.10.2011 18:46:49

0
Yahu bu kadın güzel ve başarılı tamam da şimdi önümüzde Uncharted gibi bir serinin yazarı ve yönetmeni olan Amy Hennig var. Şimdi ne alaka derseniz; malum kadınlar oyun piyasasında erkeklerden daha az yer almakta. Alanlar da özellikle Jade Raymond gibi güzel bayanlar olduğu zaman daha ön planda oluyor. Bu kadını sorsan herkes bilir ama bir Amy Hennig'i bilen pek yoktur. İkisi de kadın ama biri yapımcılığıyla bile bu kadar isim yapmışken, diğeri gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan sayılan bir serinin yazarı ve yönetmeni olmasına rağmen daha az tanınıyor. Böyle bir içimi dökeyim dedim sadece :)

BSC Misafiri

19.10.2011 17:51:37

-3
SC hayranı olarak tüm umutlarım söndü gitti. AC yi adam eden sanat yönetmenleriydi Jade değil. Sadece hadi şöyle bir oyun yapalım fikriyle gelmekten başka bir şey yapmışlığı yok. SC ye hiç bir şey katmayacağından adım kadar eminim. Yazık olacak seriye...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
+ TAKİBE
AL
16 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız