Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Infinite Warfare'e El Hareketleriyle Öldürme Modu

 
      Call of Duty: Infinite Warfare için absürd bir mod eklendi ve artık el hareketlerinizle düşmanlarınızı öldürebiliyorsunuz. Belki Infinite Warfare satışlarda başarıyı yakalayamamış olabilir ama bu modu başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Bazen ufak absürdlükler eğlenceli olabilir, ki zorunlu olarak sunulan bir özellik değil.
 
     Gesture Warfare ismindeki modda düşmanlarınızı çeşitli el hareketleriyle ve birbirinden farklı şekillerde öldürebiliyorsunuz. Hatırlarsanız Battlefield serisinde de farklı silah dolum animasyonları oldukça ilgi toplamıştı. Bunlar ise daha keyifli duruyorlar ve aynı zamanda düşmanı öldürüp kafasının üzerine çömelip kalkmak gibi aşağılayıcı bir hareket olarak da kullanılabilir.
 
      İsterseniz silahlarınızı kullanmaya devam edebilir ve istediğiniz an belli bir döngüyle değişen bu el hareketlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle parmakla ezme hareketi benim favorim oldu. Siz beğenmemiş olsanız bile sonuçta ücretsiz güncellemeye kimse hayır demez.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Call of Duty Infinite Warfare FPS Activision
Fallout 4: Game of the Year Edition Çıkışını Yaptı Gerçek Boyutlarında Bir Mega Man Peluşu İster Misiniz? Hem de Sadece 1.000TL!

gesso

26.9.2017 17:06:26

0
Ey Activision, en büyük markanı kimlerin eline terk ettiğine dön de bak. Treyarch olmasa Call of Duty oyunu yitip gitmişti.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Infinite Warfare
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız