Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Immortal Planet Konsollar İçin Yayınlandı

 
Yayıncılığını Monster Couch'un yaptığı, geliştiriciliğini ise teedoubleuGAMES'in yaptığı aksiyon rol yapma oyunu Immortal Planet konsollar için bugün yayınlandı ve çıkış fragmanı paylaşıldı.
 
Oyun daha önce PC için 2017 yılında yayınlanmıştı. Bahsi geçen çıkış fragmanını ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Unutulmuş bir gezegenin buzlu yüzeyinde, ölümsüzlerin uyuduğu yıkılmış bir mezar bulunuyor. Uykusuz savaşçılar, akılları sonsuzluktan yıpranmış bir şekilde salonları dolaşırken, yalnız bir Uyanıkgezer dondurucu uykusundan kalkar. Geçmişlerine dair hiçbir hatıraları olmadan; geleceklerini şekillendirmek, gezegenin gizemlerini keşfetmek ve bu buzlu cehennemden bir çıkış yolu bulmak onlara kalmış.

Özellikler:

- Souls tarzı İlerleme
Ölüm sonucunda kaybedilen Deneyimleri geri kazanın ve bunları karakterinizi geliştirmek için kullanın. Oyun tarzınızı düzinelerce öğe ve büyü ile kişiselleştirin.

- Sıkı Seviye Tasarımı
Seviyeler, etrafındaki alanı keşfettiğiniz tekli kontrol noktalarının çevresinde tasarlanmıştır. Seviyeler, birçok açılabilir kısayol içerir; böylece ne olursa olsun her zaman ilerlemiş olursunuz.

- Gergin Boss dövüşleri
Her seviye güçlü bir boss düşman barındırır. Bu düşmanlarla savaşmak, becerinin ve kararlılığın gerçek bir testi olan çok aşamalı mücadelelerdir. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Immortal Planet teedoubleuGAMES aksiyon rol yapma oyunu
CDPR Onayladı, Thronebreaker: The Witcher Tales'in Devamı Gelmeyecek Battlefield V'e Wake Island Haritası 12 Aralık'ta Eklenecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Immortal Planet ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız