Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Huntdown Mayıs'ta Steam'e Geliyor

 
Yayıncı Coffee Stain Publishing ve geliştirici Easy Trigger Games, retro co-op arcade shooter oyunu Huntdown'ın 12 Mayıs'ta Steam'e geleceğini duyurmuştu.
 
Huntdown ilk olarak geçtiğimiz yıl 12 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC'de Epic Games Store için çıkış yapmıştı. Bir yıllık Epic Games Store özel anlaşmasının bitmesiyle birlikte Steam'de yayınlanacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Suçtan para kazanılmaz... Tabii bir ödül avcısı değilsen.

Suç çetelerinin yönettiği ve polislerin sesini çıkaramadığı geleceğin kargaşa dolu sokaklarında yalnızca ödül avcıları şehri suçun yozlaşmış yumruğundan kurtarabilir. Bu acımasız aksiyon dolu komedi arcade nişancı oyununda yeraltı suç dünyasını yerle bir et ve köşeyi dön.

Neonlarla ve grafitilerle bezenmiş 80'lerin tarzını yansıtan şehirde tek başına avlan ya da çapraz ateşi başlat ve eşli oyun modunda arkadaşlarınla ateş ederek, koşarak, zıplayarak ve siper alarak düşmanların üzerine git.

Elle boyanmış 16 bit piksel art grafikler ve elle çizilmiş animasyonlar, yerinde duramayan, aksiyon dolu 60 FPS oynanış ve nefes kesen synthesizerlı oyun müzikleri bir arada.

Vahşi serserilerden organize hokey holiganlarına kadar herkesin peşine düş; bu oyun, her biri onlardan geri alınacak mekanlarda takılan ve el konulacak cephanelere sahip 16 bit kötü adamlarla ve suç patronlarıyla dolu.

 
Teaser fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Huntdown Coffee Stain Publishing Easy Trigger Games retro co-op arcade shooter
Alex Kidd in Miracle World DX Haziran'da Konsollar ve PC için Çıkacak Cliff Bleszinski Yeni Bir Şey Üzerinde Çalışıyor

TheNewAtilla

7.4.2021 22:55:19

0
Hala oynamadım merak ediyorum
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Huntdown ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız