Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hot Wheels Unleashed - Çıkış Fragmanı

 
 
Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Milestone'un üstlendiği Hot Wheels Unleashed oyunu artık erken erişime sahip olanlar için mevcut. Dünya çapında ise 30 Eylül'de çıkış yapacak. Oyun, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.
 
En efsane ve en çok aranan Hot Wheels™ araçları seni bekliyor. Bu araçları tam gaz yarıştırmaya hazır ol. Özel üniforma düzenleyiciyle kişiliğini yansıt ve kalabalığın arasında öne çık. Harika yarışlarda mücadele ederek yeteneklerini göster ve saf eğlenceye hazır ol! Drift at, turboyu doldur ve kendini olağanüstü döngülere bırak. Ama dikkatli ol! Çok yavaş olursan yer çekimi, üzerine düşeni yapar.
 
Zorluk ne kadar fazlaysa zafer de o kadar büyük olur. 2 kişilik bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınla yan yana yarış ya da çevrim içi mücadelelerde 12 taneye kadar rakiple karşılaş. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Hot Wheels Unleashed Milestone arcade araba yarışı oyunu
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin - 1.4.0 Güncelleme Detayları 2D Aksiyon Macera Oyunu Aspire: Ina’s Tale Duyuruldu

:::LOSTPLANET:::

28.9.2021 13:14:10

+1
Gamepass'e yakışır bir oyun, ileride belki...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hot Wheels Unleashed ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız