Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Homeworld Mobile'dan Oynanış Fragmanı Paylaşıldı

 
Yayıncılığını Gearbox Publishing'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Stratosphere Games'in yaptığı gerçek zamanlı strateji oyunu Homeworld'ün, mobil cihazlar için duyurulan versiyonu Homeworld Mobile'dan oynanış fragmanı paylaşıldı. 
 
Homeworld Mobile, oyunun geçici ismi. Büyük ihtimalle çıkış tarihi yaklaştığında tam ismini açıklayacaklardır. 
 
Buraya tıklayarak oyunun kapalı betası için kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca PC için duyurulan Homeworld 3'ün bağış kampanyasında destek olan oyuncular da betaya direkt olarak katılabilecekler. Homeworld 3'ün topladığı bağış miktarı ise şu anda 1.5 milyon $.
 
Bahsi geçen oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak kotaku uk Homeworld Mobile Gearbox Publishing Stratosphere Games
My Hero One’s Justice 2 ‘Villains’ Fragmanı Roguelike Türündeki Zindan Savunma Oyunu "Dungeon of the Endless" PS4 ve Switch'e Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

monacomen

3.3.2020 12:36:03

0
Yalnız bu mobil versiyonu gerçek oyunundan farklı! HW1 veya HW2'ye benzemiyor tamamen yeni gemiler ve yeni müzikler var! Acaba mobil versiyonu tamamen farklı bir oyun olarak mı tasarlandı diye düşünüyor insan. HW3 ise merakla beklediğim bir oyun. HomeWorld gerçekten hikayesi ve müzikleri grafikleri ve oynanış tarzı ile çağın üzerinde bir oyundu zamanında. Ama bana ilk çıktığı oynanış başarısını sonraki yenilenmiş versiyonlarında yakalayamadığı hatta bozduğu kanaati hakim. Keşke ilk çıkış halinin remasterını yapsalardı, yeni menü ve yeni gemi dinamikleri tamamen fiyasko oldu bana göre. HW3 tanıtımı merak edenler: Umarım Homeworld: Deserts of Kharak gibi bir hayal kırıklığı yaratmaz zira HW'un her versiyonunu oynamama rağmen Deserts of Kharak oyununun daha açılış sahnesinden ileri gidemedim o kadar kazık ve yorucu ve aptalca.net...

xenferious

2.3.2020 01:03:25

0
çocukken ne oynardık be
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Homeworld Mobile
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız