Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

"Homefront Call of Duty'yi Geçemez"

 
 
    THQ'nun Call of Duty'nin önderliğindeki FPS pazarında yer sağlamak amacıyla çıkaracağı Homefront'dan yeni bilgiler geldi.
 
    Firmanın pazarlama şefi olan Jon Rooke oyun ile ilgili önemli bir itiraflarda bulundu. Rooke, firmaların yeni bir oyun çıkarırken hemen ilgili oyun tarzı liderini kendilerine hedeflemelerinin geçmiş zamanlarda çok kez yapılmış bir yanlış olduğunu söyledi.

    Dikkatli olmalarını belirten Rooke, ürünlerine güvendiklerini ancak çıkıp da "Modern Warfare'den daha iyi olacak" demediklerini belirtti. Çoğu rakibin böyle yaparak "Dereyi görmeden paçayı sıvadıklarını", böylelikle baştan kaybettiklerini söyledi.
 
    Call of Duty ve Medal of Honor isimlerinin yıllardır bu pazarda olduğunu ve artık kalıcı bir FPS ismi olarak buraya kazındıklarını söyleyen Rooke, rakiplerinin ürünlerine iltifat etmekten de kaçınmadı. Rooke sözlerine şöyle devam etti;

     "İlk oyunumuzla bir gecede 15 milyon adet satmayacağız - pazarın potansiyeli olsa da, bunun için yatırım yapmış olsak da, bunun olması mümkün değil. Hayran sağlamak için zamana ihtiyacınız var, tüketicileri çekmeye ve onlara ürününüzü satın almaları için bir neden vermeye - ve devam oyunu çıkardıkça onların da sizi takip etmesini sağlamaya..."

    Kaos Studios'un geliştirdiği Homefront için Jon Rooke, gerçekten dürüstçe ve doğruları konuşmuş. Homefront yeni bir oyun ve ilk seferde Call of Duty veya Bad Company 2'den daha iyi olacağını düşünmemiz yanlış olur. Rooke'a katılmamak elde değil.
 
    Bu tarz dürüst demeçleri veren sadece Jon Rooke değil, geçtiğimiz günlerde EA COO'su da Medal of Honor'ın Call of Duty veya Halo: Reach'i deviremeyeceğini söylemişti. Rekabetin hep böyle olmasını diliyorum.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak homefront thq kaos studios Call of Duty rekabet Modern Warfare Medal of Honor John Rooker
Namco Bandai, City of Football'un Haklarını Aldı Gamescom 2010 Özel Sayfamız Açıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

24.8.2010 00:06:23

0
bence medal of honor call of duty den daha büyük bi oyun sadece 2010 dan bahsetmiyorum ama eski oyunları adını hatırlamıorm ps one da bi kadını yönettiğin medal of honor vardı. babamla ne çok oynardık yaa =D babam bile ben ona sormadan dediki medal of honor un yeni oyunu çıkıyomuş alalım oynarım falan dedi =D bide şu kulaklıkla verilen bedava medal of honor var galiba ondan almayı düşünüyoruz =D neden bu kadar saçma şeyler anlattım bilmiyorum ama demek istediğim bence medal of honor call of duty yi geçer =D

Razura

9.8.2010 14:12:24

0
Biraz reklam amaçlı da bu açıklamaları yapıyorlar.Vay be dürüst adammış diyip millet oyunla ilgileniyor.Şahsen ben bu açıklamayı görmesem Homefront'un videolarına sitelerde merak edip bakamazdım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Homefront
+ TAKİBE
AL
49 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız