Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hitman 3 Geliştirme Masraflarını Bir Haftadan Kısa Bir Sürede Karşıladı

 
Hitman 3 şimdiden kâra geçen bir proje oldu.

GamesIndustry.biz'e konuşan IO Interactive CEO'su Hakan Abrak, Hitman 3'ün geliştirme masraflarını bir haftadan kısa bir sürede karşıladıklarını duyurdu.
 
"Toplam proje masraflarını bir haftadan kısa bir sürede karşıladık. Bu bizi gerçekten iyi bir konuma koyuyor ve gelecekteki projeler için iddialı planlarımızı emin adımlarla ilerletmemize olanak sağlayacak."
 
İlk oyunun yayıncılığını Square Enix, ikinci oyunun yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment ve üçüncü oyunun yayıncılığını IO Interactive kendi üstlendi ve bu yüzden Hitman 3 onlar için daha da kârlı oldu.
 
Hakan Abrak geliştirme ekibinin tüm proje boyunca yayıncılık ve pazarlama ile yakından çalıştıklarını ve bunun da oyun için büyük bir fayda sağladığını belirtti.
 
IO Interactive şu anda Project 007 kod adı ile geliştirilen yeni James Bond oyunu üzerinde çalışıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gamesindustry.biz Hitman III IO Interactive PlayStation 5 Xbox Series X PlayStation 4 Xbox One PC
İzometrik Aksiyon RPG Oyunu Batora: Lost Haven Konsollar ve PC için Duyuruldu Netflix'ten Tomb Raider Animasyon Dizisi Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

1655

28.1.2021 21:20:40

0
quote:

Orjinalden alıntı: kataaay Hocam dediğiniz doğru, günümüzde tekrar şans verilse satışlar kesinlikle artacaktır. Ancak benim hatırladığım kadarıyla absolution çok çok kötü satmıştı Türkiye'de. Bu nedenle şirketin geri kalanını ikna sürecinde ciddi sıkıntı yaşıyor olabilir Hakan Abrak. Keşke gelse ancak ben kısa vadede, oyuncular tarafından kitlesel olarak büyük bir çaba olmadığı sürece Türkçe'ye altyazı getireceklerini sanmıyorum.
Haklısın, bende geleceğini sanmıyorum Türkçe dilin. Kimi oyunlarda 20'den fazla dil var, koskoca hemen hemen bütün oyun severlerin bildiği Hitman markasında sadece 5 tane dil var. böyle globallik mi olur :) markanın zaten içine ettiler keşke başka firma yapsa oyunu.

kataaay

28.1.2021 21:08:09

+1
Hocam dediğiniz doğru, günümüzde tekrar şans verilse satışlar kesinlikle artacaktır. Ancak benim hatırladığım kadarıyla absolution çok çok kötü satmıştı Türkiye'de. Bu nedenle şirketin geri kalanını ikna sürecinde ciddi sıkıntı yaşıyor olabilir Hakan Abrak. Keşke gelse ancak ben kısa vadede, oyuncular tarafından kitlesel olarak büyük bir çaba olmadığı sürece Türkçe'ye altyazı getireceklerini sanmıyorum.

1655

28.1.2021 20:52:53

0
quote:

Orjinalden alıntı: kataaay Hitman Absolution'a Türkçe altyazı ekletmişti kendisi ancak oyunun Türkiye'de facia düzeyinde az satması sonrası bir daha öyle bir topa girmedi. Sonuçta işin özünde her şey iş, kendisinin arkasında durmayan Türk oyun sektörü önce kendisine bakmalı. <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: 1655 Şirketin başında ki Türk, gurur duymak isterdim ama keşke Türkçe altyazı da koysaydı oyuna. Türk olmasının bir faydası olurdu en azından.</blockquote>
Hocam tek bir oyuna Türkçe dil ekleyerek ölçemezsin bunu, böyle bir şey yok yani. Bu dediğin gerçeği değiştirmiyor.

BSC Misafiri

28.1.2021 17:55:45

0
Bundan 8 sene önce çıkan oyunun istatistikleri ile hareket etmek ne kadar doğru şuan tr altyazi çıksa hem masrafını çıkartacağına hem de kar ettireceğine eminim. Twitch yayıncıları baya reklamını yaptı büyük etken

kataaay

28.1.2021 12:56:46

0
Hitman Absolution'a Türkçe altyazı ekletmişti kendisi ancak oyunun Türkiye'de facia düzeyinde az satması sonrası bir daha öyle bir topa girmedi. Sonuçta işin özünde her şey iş, kendisinin arkasında durmayan Türk oyun sektörü önce kendisine bakmalı.
quote:

Orjinalden alıntı: 1655 Şirketin başında ki Türk, gurur duymak isterdim ama keşke Türkçe altyazı da koysaydı oyuna. Türk olmasının bir faydası olurdu en azından.

BSC Misafiri

28.1.2021 09:23:19

+1
Gerçekten hakeden bir oyun umarım böyle devam eder yoksa bu türün son kalelerinden biri olan oyunda yıkılırsa oyun camiası için kötü olur. Bu arada cidden tr altyazi bile yokken bu Türkün firma başında olması ne kadar önemli? Cdpr gibi polonyalı şirket bile tr altyazi koyuyor

PlusEx

27.1.2021 22:07:57

+1
Aynen oyle tr alt yazi koymadiktan sonra ne ise yariyor

big Left

27.1.2021 21:41:16

+3
demek ki neymiş para kazanmak için illa hayvan gibi pr yapıp millete ön siparişle çöp satıp insanları dolandırmak ya da saçma sapan online servis yapıp çoluk çocuğa elbise satmak ya da bi markanın ismine saklanıp yıllarca aynı oyunu satmak gerekmiyormuş.

HayvanGenli

27.1.2021 19:57:34

0
"Oyun isinde iyi para var haci"

1655

27.1.2021 19:44:47

+13
Şirketin başında ki Türk, gurur duymak isterdim ama keşke Türkçe altyazı da koysaydı oyuna. Türk olmasının bir faydası olurdu en azından.

Source

27.1.2021 19:34:41

+1
Şirketin başında ki ismin Türk olması gurur verici, keşke şirketi satın alabilse :)
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hitman III ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız