Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human 18 Haziran'da Steam'e Geliyor

 
Geçtiğimiz yıl Epic Games Store üzerinden çıkışını gerçekleştiren Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human PC versiyonları en sonunda Steam'e geliyor.

Geliştirici Quantic Dream, üç oyunun da 18 Haziran'da Steam'de yayınlanacağını duyurdu.

Demo sürümleri şu anda Steam üzerinde ulaşılabilir durumda.
 

Heavy Rain (Steam)
 
Sayısız dönüm noktasıyla dolu sürükleyici bir psikolojik gerilimi yaşayın. "Origami Katili" olarak bilinen bir cani için dört günlük gizem ve gerilim dolu bir av başladı. Katile bu isim, cinayetlerinden sonra suç mahalline bıraktığı ölümü çağrıştıran katlanmış kağıtlar bıraktığı için verilmiş. Her biri kendi ipuçlarına ve farklı motivasyonlara sahip dört karakter, katili yeni kurbanını öldürmeden yakalamak için umutsuzca çabalıyor.

Yapacağınız her seçim hikayeyi kökünden değiştireceğinden ve hatta kimin yaşayıp kimin öleceğini etkileyeceğinden, hızlı düşünmeli ve hızlı harekete geçmelisiniz.

Bu hikayenin nasıl biteceği tamamen size bağlı.
 
DÖRT KARAKTER, DÖRT BAKIŞ AÇISI
Bu ödüllü hikayede kayıp bir çocuğu umutsuzca ararken her biri kendi ipuçlarını takip eden birbirinden çok farklı dört karakterin kontrolü sizde olacak.

KOLAYCA ÖĞRENİLEBİLECEK VE SEZGİSEL KONTROLLER
Hem oyun kumandası hem de klavye/fare için hazırlanan karmaşık olmayan Baş Üstü Göstergeler ile kendinizi oynanış zorlukları ile engellenmeden hikayenin içinde bulacaksınız.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ
Bu klasik oyun çarpıcı görseller, 4K çözünürlük ve 60 fps kare hızı ile PC’lere geliyor.
 
 
Beyond: Two Souls (Steam)
 
Ellen Page ve Willem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının rol aldığı eşsiz bir psikolojik gerilim olan Beyond: Two Souls, Jodie Holmes'un sıra dışı yaşamını oynarken sizleri heyecan verici bir dünya yolculuğuna çıkarıyor.

Olağandışı güçlere sahip gizemli bir varlıkla doğuştan gelen bir bağa sahip Jodie çok farklı bir kız.

Kim olduğunu keşfetmek için çıkacağı yolculukta olağandışı maceralar ve yürek burkan kayıplarla karşı karşıya kalacak Jodie'nin kaderine sizin seçimleriniz yön verecek.

Aiden isimli doğaüstü bir varlıkla doğuştan gelen bağa sahip bir kızın hayatını yaşarken yapacağınız seçimler ve eylemlerle aksiyon dolu bir hikaye oluşturun.

Hem Jodie hem de Aiden olarak oynayarak her şeyin ötesinde gerçekte ne olduğunu anlama yolunda fiziksel ve psikolojik zorluklarla yüzleşin. 
 
"İLERİ DÜZEY DENEYLERLE" BECERİLERİNİZİ TEST EDİN
Tam PC oyununa PlayStation sunumlarından gelen orijinal DLC görevi de dahildir. Tüm oyun iki zorlukta, Tek veya Çift kişilik modlarla oynanabilir.

HİKAYEYİ İSTEDİĞİNİZ SIRADA OYNAYIN
Sinematik sırayı mı tercih edersiniz yoksa kronolojik sırayı mı? Hikayeyi nasıl deneyimlemek istediğinizi seçin. Hatta oyuncuların her biri için farklı oyun kumandaları kullanarak yerel eşli moda oynayın – aynı anda Jodie ve Aiden olarak. Nasıl isterseniz öyle oynayın.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ
Beyond: Two Souls 4K çözünürlük, 21:9 geniş ekran uyumluluğu ve 60 fps kare hızı ile PC dünyasına çarpıcı bir giriş yapıyor.
 
 
Detroit: Become Human (Steam)
 
Quantic Dream tarafından sunulan ödüllü bir oyun olan Detroit: Become Human en sonunda Steam'de! Oyunda Jesse Williams (Grey’s Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance Henriksen (Aliens), Bryan Dechart (True Blood) ve Valorie Curry (Twilight) gibi ünlü oyuncular yer alıyor. 
 
Detroit 2038. Teknoloji, insanımsı androidlerin her yerde karşımıza çıkabildiği bir noktaya evrildi. Konuşuyorlar, hareket ediyorlar, insan gibi davranıyorlar ama onlar sadece insanlara hizmet eden makineler.
 
Birbirinden farklı üç android ile oynayın ve kaosun eşiğinde bir dünyayı onların gözlerinden yaşayın, belki de bu dünya bizim geleceğimiz. Her kararınız oyunun yoğunluğunu etkileyecek ve hikayenin farklı dallarını karşınıza çıkaracak.
 
Ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalacak ve kimin yaşayacağına veya öleceğine siz karar vereceksiniz. Yüzlerce seçenek ve onlarca olası son, Detroit'in geleceği ve insanlığın kaderi ne olacak?
 
SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYEDE YERİNİZİ ALIN
Ahlaki ikilemlerle dolu ve android köleleri dünyayı değiştiren devrimcilere dönüştüren zor kararların verildiği bir dünyaya girin. İnsan olmanın ne demek olduğunu dışarıdan bir bakış açısı ile keşfedin ve dünyayı bir makinenin gözlerinden görün.

ONLARIN YAŞAMI, SİZİN KARARLARINIZ
İddialı bir şekilde dallara ayrılan bir hikayeye siz şekil verin. Kararlarınız sadece üç ana karakterin değil tüm Detroit şehrinin kaderini belirleyecek. Kara, Connor ve Markus'u nasıl kontrol ettiğiniz yaşam veya ölüm anlamına gelebilir. Bu karakterlerden biri en büyük bedeli ödese bile hikaye devam edecek...

SAYISIZ YOL, SAYISIZ SON
Verdiğiniz en küçük bir karar bile hikayenin gidişatını etkileyecek. Hiçbir oyun aynı olmayacak: tamamen farklı bir sonuca ulaşmak için tekrar oynayın.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ
Detroit: Become Human, çarpıcı grafikler, 4K çözünürlük, 60 fps kare hızı ile sunuluyor. Şimdiye kadarki en eksiksiz Detroit: Become Human deneyimi için hem fare/klavye hem de oyun kolu kontrolleri tamamen entegre edildi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Heavy Rain Beyond: Two Souls Detroit: Become Human Steam
The Witcher 3'ün En İyi Grafik Modu HD Reworked Project Gelişmeye Devam Ediyor Royal Youth, VFŞL 2020 Yaz Mevsimine Katılacak!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Venomless

26.5.2020 15:55:54

+3
Millet sıyırmış senteyi ben şuana kadar Steam dışı aldığım oyun platformunda sıkıntı yaşamadım. Epic Games arayüzü kötü ve gelişmesi lazım bana kalırsa da ama bu ondan oyun alınmayacağı anlamına gelmiyor bu mantıkla Origins,Uplay,GOG vb yerlerden de oyun almak torrent oluyor. Başarım,ekran görüntüsü,rehberler vb şeyler benim için bir gram önemli değil.

BSC Misafiri

26.5.2020 15:40:18

0
quote:

Orjinalden alıntı: chris92 Tek eksiğini görmemişmiş torrentden farkını açıklayamıyorlar daha .bu oyunlar multi olmayan oyunlar epicle torrent arasında fark yok .epice 100 tl veriyorsun birde :D
Aynen ya epic torrentle tamamen aynı. Geçen senin muhtemelen büyük bir gururla övünerek torunlarına anlatmak için epic'ten bedavaya almadığın gta 5 i oynamaya çalıştım. Crack istedi. Neyse crackleyip girdim de online oynatmıyo şu an multi fixed crack arıyorum. Ha epic ha torrent. Bulursan bana da söyle :D

BSC Misafiri

26.5.2020 15:13:59

+1
quote:

Orjinalden alıntı: chris92 Tek eksiğini görmemişmiş torrentden farkını açıklayamıyorlar daha .bu oyunlar multi olmayan oyunlar epicle torrent arasında fark yok .epice 100 tl veriyorsun birde :D
Abi siz var ya kafayı yemişsiniz ya :D Büyük geçmiş olsun. Allah kimseyi kör fanatik yapmasın. Torrentmiş. Bütün launcherlar torrent o zaman steam dışındaki. Mantık acayip gerçekten ya :D

psycho90

26.5.2020 14:56:58

0
Sanırım Steam’e DRM korumasız olarak geliyormuş, yaşadınız yine korsancılar Epic’teki 20 TL’lik fırsatı kaçırdığım için Detroit’i alamamıştım, şu anda 140 TL ve süresine göre fazla bir miktar bence. Steam’e 60 TL civarında falan gelirse süper olur

BSC Misafiri

26.5.2020 14:00:02

0
20 tl iken kaçırmıştım belki şimdi kırarlarda öyle oynarım herkesin ucuza aldığına gidipte o kadar para vermem

chris92

26.5.2020 13:56:24

+1
Tek eksiğini görmemişmiş torrentden farkını açıklayamıyorlar daha .bu oyunlar multi olmayan oyunlar epicle torrent arasında fark yok .epice 100 tl veriyorsun birde :D

chris92

26.5.2020 13:54:19

+1
print screen tuşuyla çek oyundan çık tekrar gir ölme ... ölme .bir ekran görüntüsü almak için 40 takla atmaya gerek yok ;) neyse epicden oynamaya devam edin siz ben f12 ile alırım ekran görüntülerimi oyundan çıkmamada gerek yok .

Jack Rabbit Slims

26.5.2020 11:21:46

+1
Ekran görüntüsü alacaksın he vay beeee... Epic printscreen tuşunu engelliyordu zaten.

Dr.Danger

26.5.2020 11:06:56

+1
Bunlar çıldırmış ben tek bir eksiğini görmedim epic launcherın kazıklanmaya alışmışlar

BSC Misafiri

26.5.2020 09:25:40

+2
Sonunda efsane steamdan oynayacağım şu oyunları inş.basarımları acabilecegim ekran görüntüsü alabileceğim orjinal aldığım belli olacak epicin aksine umarım controlüde görürüz yakında ama o ağustosta gelecek gibi duruyor

BSC Misafiri

26.5.2020 08:42:21

0
Epicte miss gibi oynadım bu oyunları. Bu oyunların pcye gelmesinde de en büyük pay epicte zaten. Tencentden dolayı

:::LOSTPLANET:::

26.5.2020 07:03:04

0
Bize polemik lazım nasil yapsak da laf soksak, inme indirsek diye arayış icerisindeyiz.Türkce altyazı için anket açılır "yaw sen alacak mısın oyunu da destek veriyorsun" diye veryansın ederiz.Biri ücretsiz oyun dağıtır öteki çıkar "iyi verin bilgilerinizi yabancılara" der.Yahu istemiyorsan almayabilirsin veya alabilirsin neden bu kinayeli cümleler? Bir şeyi değistirebiliyor muyuz acaba böyle yaparak.Buraya bütün kinimi kussam ne değişecek? Biz bunu bir idrak edemedik.Dünyada bu zamana kadar şu kadar milyar adet konsol dağıtılmış.İlk 6 konsoldan 3ü Sony diyor.Olsa ne olmasa ne...Sen mi satın aldın hepsini? Anlaşılamaz bir kutuplaşmanın icindeyiz.

Madara Uchiha

26.5.2020 04:06:47

+4
Nasıl bir kafa bu arkadaş sonuçta dijital oyun alıp indiriyor ve oynuyorsun. Bunun dışında yok launcherı eski yok cart yok curt bahanelerle gelen kendisine zaten oyuncu demesin...

Nightmare_00

26.5.2020 01:28:36

+4
Epic launcher çok çok kötü ve bir hayli eksiği var.Yani epic bunları önemsemeden bedava oyun veriyor anca.Açıkçası o launcherın firmayı utandırması lazım ama epic pek rahat adamlar launcherı düzelteyim diye düşünmüyorlar.Bu yavaşlıkta başarımlar epic e 10 yıl sonra gelir.İşin garibi herkes bedava oyun derdinde bu söylediklerimden şikayetçi olan kimse de yok çok ilginç:)

Babblebabble

26.5.2020 00:54:49

0
HR'yi FG sponsorluğunda oynamıştık sağ olsunlar. Diğerlerine belki bakarız. Steam > FG > EG.

YildirimBuyucusu

26.5.2020 00:12:30

0
Zaten anlaşmanın 1 yıllık süreli olduğunu düşünüyordum. Diğer oyunlar gibi bu oyunlarda 1 yıllık özel anlaşmaya tabii tutulmuş. Gerçi oyunlar Epic'e ilk geldiğinde o kadar ucuzdu ki, şuan hepsi kütüphanemde var. Heavy Rain ve Beyond Two Souls toplam 80 lira civarıydı. Detroit'ide 20 liraya almıştım. Oyunlar hakkında konuşacak olursak, oyundan ziyade daha çok deneyim gibi diyebiliriz. Bu oyunları oynarken pek oyun oynuyormuş hissine kapılamıyorum. Daha ziyade bir şey izlerken kararlar verip sonuca etki ediyoruz gibi. Tabii bazı seçimli oyunlara göre çok daha iyi oyun bunlar.

BSC Misafiri

26.5.2020 00:08:47

0
Umarım heavy rain Türkçe yaması steamla uyumlu olur.ücüde uygun olursa indirim beklemeden alacağım.sırf başarımları için bekledim .Detroit vardı epicde ama yükleyesim gelmedi
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)