Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Royal Youth, VFŞL 2020 Yaz Mevsimine Katılacak!

 
 
     VFŞL katılım sözleşmesini ihlal eden Royal Youth'a 3 hafta süre tanıyan Riot Games, 25 Mayıs'a kadar tüm borçların ödenmemesi durumunda Royal Youth'un VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'ne katılamayacağını duyurmuştu. Bu durumun ardından tekrar açıklama yapan Riot Games, Royal Youth'un 21 Mayıs Perşembe günü katılım sözleşmesinin gerekliliklerini yerine getirdiğini ve VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'ne katılacağını bildirdi.
  
Riot Games Türkiye'nin yaptığı açıklama; 
 
     "Royal Youth’un 21 Mayıs 2020 itibariyle takım üyelerine karşı sorumluluklarını yerine getirdiği ve uzlaşma sağladığı tespit edilmiştir. Royal Youth 2020 Yaz Mevsimi’ne katılım sağlayacaktır. 3 Mayıs 2020 tarihinde yayımladığımız makalede Royal Youth’un VFŞL Katılım Sözleşmesi ihlaliyle ilgili atacağımız adımlardan söz etmiştik. Yaptığımız araştırma sonucunda Royal Youth’un 21 Mayıs 2020 itibariyle, takım üyelerine karşı sorumluluklarını yerine getirdiğini ve onlarla uzlaşma sağladığını tespit ettik. Royal Youth 2020 Yaz Mevsimi’nde yer alacak, 2020 Yaz Mevsimi 10 takımın katılımıyla gerçekleşecektir."
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human 18 Haziran'da Steam'e Geliyor Amnesia: Rebirth Serinin Önceki Oyunlarından Farklı Bir Korku Deneyimi Sunacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız