Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hayatta Kalma Oyunu Grounded, 13 Milyon Oyuncuyu Aştı

 
 
İlk olarak erken erişim sürümü olarak yayınlanan hayatta kalma aksiyon macera oyunu Grounded'ın oyuncu sayısı artmaya devam ediyor. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios yayınlanan bu yapım şu anda 13 milyon oyuncuyu aşmış durumda. 
 
Bu sayı Xbox Game Studios'un başkanı Matt Booty tarafından geldi. Skill Up ile yaptığı röportajda Booty, Obsidian Entertainment'ın hayatta kalma oyunu Grounded'ın 13 milyon oyuncuyu aştığını duyurdu. 
 
Grounded'ın oyuncu sayısı artmaya devam ediyor
 
 
 
13 milyon oyuncu sayısına ulaşan Grounded için yeni özellikler ve güncellemeler devam ediyor. En son 29 Ekim'de 1.0.5 yaması yayınlanan ve birçok sorunu ortadan kaldıran güncelleme ile Grounded oyunculara tam bir hayatta kalma deneyimi sunuyor. Oyunun tam sürümü Eylül ayında yayınlandı ve tam sürümde Erken Erişim sürecinde yayınlanan 12 güncellemenin tamamı yer alıyor. Bunun yanı sıra oyuncular artık hikayenin tamamını deneyimleyebiliyor.
 
Grounded oyununda bir sebepten dolayı küçülen insanları kontrol ediyoruz. Karıncaların bile dev canlılar olarak gözüktüğü bu dünyada geniş bir macera bizleri bekliyor. Oyunda ister tek başınıza isterseniz de çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla oynamanın daha da eğlenceli olduğu bu yapımda size verilen görevleri tamamlayacak, hikayenin sonuna ulaşacak ve türlü tehlikelerden kurtulmaya çalışacaksınız.
 
Oyun şu anda Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için mevcut  Ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de yer alıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz Grounded Microsoft Obsidian Entertainment birinci şahıs co-op hayatta kalma oyunu Xbox One PC
Söylenti: Diablo IV Nisan 2023'te Çıkış Yapacak League of Legends 2022 Dünya Şampiyonu DRX Oldu!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grounded
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız