Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Halo: The Master Chief Collection Mikro işlemlere Sahip Olabilir

 
 
343 Industries tarafından oyunculara sunulan ve içerisinde Halo serisinin oyunları bulunan Halo: The Master Chief Collection sürümü yeni bir güncelleme ile mikro işlemlere sahip olabilir. Mikro işlemler arasında daha çok mobil oyun tarafında olduğu gibi oyun içi kozmetik, silah, ürün ve daha fazlası yer alabiliyor. Mikro işlemleri Assassin's Creed serisi içerisinde de görebilirsiniz.
 
343 Industries şu anda Halo: The Master Chief Collection'a mikro öğeler eklemeyi düşünüyor. Bir sonraki güncellemenin ardından Sezon Puanları artık oyun içinde kazanılabilen Spartan Puanları olarak yeniden adlandırılacak. Bunun yanı sıra Spartan Puanlarını gerçek parayla satın alma seçeneği de oyuna dahil edilecek. 
 
Topluluk yazarı Alex Wakeford, Halo Waypoint web sitesindeki (Video Games Chronicle aracılığıyla) yeni bir blog gönderisinde şunları belirtti: "343 Industries, Halo: The Master Chief Collection'a mikro işlemler ekleme fikrine sıcak bakıyor. Bu konuda araştırmalar yapıyor. Görünüşe göre bu durum, oyunda yeni olan ve özellikle sezonluk ödüllerin kilidini açmaya vakti olmayan oyunculara hitap edecek."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GlitchedOnline Halo Halo: Master Chief Collection Master Chief 343 Industries Microsoft Xbox One
Chocobo GP için Yeni Güncelleme Yayınlandı Paragon Pioneers, Android ve iOS için Yayınlandı

Mütercim Bey

25.6.2022 21:12:10

+3
40 yıllık mikro ödemeler terimi yerine mikro işlemler ifadesini kullanmak için oyunlara ilgimizin ne kadar uzak olması gerekir?!
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Halo: The Master Chief Collection
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız