Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Google, Play Pass Adlı Bir Oyun ve Uygulama Abonelik Hizmeti Geliştiriyor

 
Google, "Play Pass" adı verilen, Android kullanıcıları için sessizce yeni bir mobil uygulama ve oyun abonelik hizmeti üzerinde çalışıyor.

Android Police tarafından elde edilen ekran görüntüleri gösteriyor ki Google, Mart ayında piyasaya sürülen iOS’un aylık abonelik hizmeti olan Apple Arcade’in cevabı gibi görünen Play Pass’ı test etmeye başladı bile .

Sızan resimler, Play Pass'ın ayda 4.99 dolara mal olacağını ve kullanıcıların "reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan yüzlerce birinci sınıf uygulama ve oyuna" erişmesine olanak tanıdığını gösteriyor. Ücretsiz deneme ve aile planı da mevcut olacak, ancak bunun ne kadar tutacağı belli değil.

Hizmet, yalnızca oyunlar içermeyecek gibi görünüyor, kullanıcıların "birinci sınıf müzik uygulamaları ve aralarındaki her şeyi içeren bulmaca oyunlarını kapsayan küratörlü bir kataloğu keşfedebileceklerini" açıklayan bir bilgi sayfası da mevcut.


Play Pass üzerinden hangi oyunların olacağı konusunda bir bilgi bulunmamakla birlikte, ekran görüntüleri Stardew Valley , Marvel Pinball ve Limbo gibi büyük isimlerin ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamasutra google online hizmet üzretsiz oyun play pass ücret
Death Stranding'den Birkaç Yeni Ekran Görüntüsü Daha Geldi Ooblets PC'de Epic Games Store'a Özel Olacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Lord Melkor

2.8.2019 21:46:12

0
Stadia sadece bir platform. Orda oyun oynamak istiyorsan oyunları da ayrıca satın alman gerekiyor

BSC Misafiri

2.8.2019 20:30:39

0
Stadia zaten pc de telefon tablette çalışmayacakmıydı bune ne gerek vardı ?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)