Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

GTA Online: The Cayo Perico Heist Fragmanı

 
Rockstar Games, Grand Theft Auto Online'ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olacak The Cayo Perico Heist için yeni bir fragman yayınladı. Yeni ada, karakterler, denizaltı gemisi, soygun ve underground tarzı gece kulübü The Music Locker gösteriliyor.
 
The Cayo Perico Heist güncellemesiyle oyuncular dünyadaki en iyi korunan özel adalardan birine yolculuğa çıkacak ve ağır silahlı güvenlik güçlerini etkisiz hale getirerek veya kaçınarak taşıyabildiği kadar çok altın ve parayla oradan ayrılmaya çalışacak. Soygun tek olarak veya en fazla üç arkadaşla birlikte oynanabilecek.
 
Güncelleme ayrıca yeni araçlar, denizaltı gemisi, taktiksel silahlar, dans ve parti için sosyal alanlar, birinci sınıf konuk DJ'ler, 100'den fazla yeni şarkıyla radyo istasyonları ve daha fazlasını içerecek. 
 
15 Aralık'ta yayınlanacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Grand Theft Auto V Action Rockstar PS3 Xbox 360 PC GTA 5 ps4 xbox one
GRAVEN ve ANNO: Mutationem – The Game Awards 2020 Sınırlı Süreli Demoları Yayınlandı Cyberpunk 2077 Steam'de Bir Milyon Eş Zamanlı Oyuncu Sayısını Aştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grand Theft Auto V ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
714 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız