Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fractured Minds PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıktı

 
Yayıncı Wired Productions ve geliştirici EmilyMGames, Fractured Minds'ın bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıktığını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Fractured Minds, anksiyete ve ruhsal sorunları keşfe çıkan, sürükleyici ve sanatsal bir kısa oyundur.
 
BAFTA Genç Oyun Tasarımcıları ödülünün sahibi Fractured Minds, 17 yaşındaki Emily Mitchell tarafından ruhsal bozukluklara yönelik anlayış ve farkındalık geliştirmeye katkı sağlamak umuduyla tasarlanmış bir oyundur.
 
İnsan ruhunda bir gezintiye çıkın ve tanınamayacak derecede çarpıtılmış gündelik durumlarla, her biri yalnızlıktan anskiyeteye kadar çeşitli ruhsal sorunlarla ilgili farklı bir boyut veya zorluğu temsil eden altı atmosferik ve merak uyandırıcı bölümü deneyimleyin.
 
Fractured Minds, tüm açıklığı, duygusallığı ve içtenliğiyle video oyunlarının, hayati mesajları yaratıcı yollarla anlatabileceğini gösteriyor. Ruhsal sorunlarla yaşayan milyonlarca insan için empati ve destek sağlamayı amaçlıyor.
 
Wired Productions, zihinsel sağlık farkındalığı yaratmaya çalışan bir oyun endüstrisi hayır kurumu olan Safe In Our World'ü desteklemekten gurur duyuyor. Gelirin %80'i Emily'nin kariyerini ve Safe In Our World'ün gelecekteki girişimlerini desteklemek için kullanılacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Fractured Minds Wired Productions EmilyMGames
Doom ve BioShock Serisi Steam'de İndirimde Star Wars Jedi: Fallen Order “Become a Jedi” Fragmanı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fractured Minds ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız