Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fortnite'a Batman Geliyor Olabilir

 
Batman'in ekipmanları ve arkadaşları, Battle Royale türünün başta gelen oyunlarından biri olan Fortnite'a geliyor olabilir.
 
Reddit’in; Fortnite Battle Royale sayfasına, bu sabah altı görsel yüklendi. Bu görüntüler arasında bir pelerin, bir Grapnel Gun, bir Batarang, bir planör ve yeni ürkütücü bir Gotham haritası mevcut.
 
Fortnite News isimli bir Twitter hesabının yazdığına göre iki adet erkek kostümü ve bir adet kadın kostümü gelecek. Teorilere göre bu kostümler The Dark Knight, The Joker ve Batgirl kostümleri. 
 
21 Eylül'ün Batman Günü olduğu düşünülürse bu teorilerin gerçek olma ihtimali yüksek. Görselleri aşağıda bulabilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon epic games cliff bleszinski fortnite unreal engine 4 pc
Epic Games'in Kütüphanesine Güncelleme Geldi Daymare: 1998 İnceleme Puanları

keremec

19.9.2019 14:36:00

0
Adamlar Fortnitetan gelen paraları ücretsiz oyun dağıtarak bağımsız geliştiricilere akıtıyorlar yine de yaranamıyorlar bazı oyunculara. Büyük ihtimal bu batman skinlerinden gelen paralarla da bütün batman oyunlarını ücretsiz verecekler haftaya
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fortnite
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız