Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı

 
Dün yaptığımız haberde Fornite x Batman iş birliğinin gelebileceğini sizlere aktarmıştık. Epic Games, bugün bu iş birliğini onayladı. Ancak detaylar yarın bir videoyla duyurulacak. Videonun geri sayımı 21 Eylül saat 15:00'ı gösteriyor. Buraya tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz.  
 
Epic Games'in belli ki "Batman" markasıyla güzel bir anlaşması bulunuyor. Epic Games'in her hafta ücretsiz olarak verdiği oyunlardan da bunu anlayabiliriz. Epic Games, bu hafta tam 6 adet Batman oyunu veriyor.
 
Geçtiğimiz günlerde yaptığımı teori haberindeki bir diğer teori ise, oyuna yeni gelecek kostümlerin içinde The Joker, Dark Knight ve Batgirl gibi kostümlerin olacağı aynı zamanda da Batman'in ekipmanları bulunacağı iddia edilmişti. Fortnite x Batman iş birliğinden detaylar paylaşınca sizlere aktaracağız.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak EuroGamer epic games cliff bleszinski fortnite unreal engine 4 pc batman
Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fortnite
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız