Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy XV: Episode Ardyn Prologue Kısa Animasyon Şubat'ta Yayınlanacak

 
Square Enix, Final Fantasy XV: Episode Ardyn Prologue için ikinci teaser videoyu paylaştı ve tamamının Şubat ayı içinde yayınlanacağını duyurdu.

Final Fantasy XV: Episode Ardyn Prologue, Episode Ardyn indirilebilir içeriğine köprü görevi görecek bir kısa animasyon olacak ve Ardyn'in intikam için neden bu kadar vahşi bir hale geldiğine dair kaynak sağlayacak.

Final Fantasy XV'in hikaye indirilebilir içeriği Episode Ardyn ise Mart 2019'da çıkacak. Ardyn'in mücadelelerini canlandıracak bu hikaye indirilebilir içeriği Insomnia'da, ana oyundaki olaylardan yaklaşık 30 yıl önce geçecek. Oyuncular 2000 yıldan uzun bir süredir Lucis'e yöneltilen öfkeye ve Astrallerle olan çatışmalarına tanık olacak.
 
Final Fantasy XV için planlanan diğer hikaye indirilebilir içerikleri Episode Side Story: Aranea “The Beginning of the End”, Episode II: Lunafreya “The Choice of Freedom” ve Episode III: Noctis “The Final Strike” iptal edildi.
 
Final Fantasy XV: Episode Ardyn Prologue'un ikinci teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Eğer kaçırdıysanız ilkini de buradan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu final fantasy 13 Final Fantasy Versus 13 square enix final fantasy xv PS4 Xbox One
SNK 40th Anniversary Collection PS4'e Geliyor Final Fantasy X | X-2 HD Remaster ve Final Fantasy XII: The Zodiac Age Xbox One ve Switch'e Geliyor

gokhanvai

11.1.2019 12:17:58

0
Bu adamın hikayesini çok merak ediyorum. Hemen gelse de oynasak.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy XV
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız