Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Facebook, Beat Saber Geliştiricisi Beat Games'i Satın Aldı

 
Facebook, sanal gerçeklik ritim oyunu Beat Saber'ın geliştiricisi Beat Games'i satın aldığını duyurdu.
 
Beat Games, Oculus stüdyolarına katılacak ve aynı zamanda bağımsız bir stüdyo olarak çalışmaya devam edecek. Beat Saber için tüm platformlarda içerik desteğini sürdürecek.
 
Oculus içerik yönetmeni Mike Verdu konu ile ilgili olarak "Beat Games'in şu ana kadar başarmış olduğu şeyler etkileyici fakat biz de onlar da sanal gerçeklik, oyunlar ve müzik üzerinde yapılabilecek daha çok fazla şey olduğunu biliyoruz. Beat Saber ile sosyal özellikler, yeni modlar ve müzik açısından ilk adımı attılar. Bu yetenekli ekibin sanal gerçeklik oyunculuğunu gelecekte nereye taşıyacağını görmek için güçlerimizi birleştirdiğimizi açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz." dedi.
 
Mike Verdu ayrıca sanal gerçekliği hızlandırmanın yeni yollarını araştırdıklarını ve önümüzdeki yılın sanal gerçeklik oyunları açısından inanılmaz bir yıl olacağını belirtti.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Beat Saber Beat Games sanal gerçeklik ritim oyunu PS VR PC VR
Call of Duty: Modern Warfare'ın Birinci Sezonu 3 Aralık'ta Başlıyor Pathologic 2 Xbox One için 12 Aralık'ta Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Beat Saber
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız