Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Disciples: Liberation 21 Ekim'de Çıkış Yapacak

 
 
Disciples: Liberation, 21 Ekim'de Steam, Epic Games Store ve Kalypso Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.
 
Disciples: Liberation sıra tabanlı savaş sistemine sahip ve yetişkinlere yönelik bir karanlık fantezi strateji RYO'dur. Nevendaar topraklarını özgürleştir ve her bir seçimin bir sonuca sahip olduğu, her bir yanlış hareketin ise ölümcül olabildiği bu zengin ayrıntılara sahip dünyada uçsuz bucaksız hikâyeleri açığa çıkar.

Zengin üst dünyayı keşfet ve çeşitli dünya içi gruplarla iş birliği yap: dindar radikal eğilimli bir insan imparatorluğundan deli bir kraliçenin önderlik ettiği karanlık zombi güçlerine kadar geniş bir yelpaze. Değerli kaynakları toplamak için bir ekip kur, politik konumunu sağlamlaştır ve karmaşık sıra tabanlı savaşlarda vahşi canavarları alt et.

Disciples: Liberation'da seçim her şey demek ve kendi hikâyeni nasıl yazacağın sana kalmış.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Rol yapma Role playing game Strateji
Spelunky ve Spelunky 2, 26 Ağustos'ta Switch'e Gelecek Life is Strange: True Colors'ın Switch Sürümü Ertelendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Disciples: Liberation ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız