Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Descenders'ın Satışları Xbox Game Pass'e Eklendikten Sonra Beş Kat Arttı

 
Microsoft'un Xbox Game Pass oyun abonelik servisi Descenders için büyük bir başarı getirdi.
 
Bisiklet oyunu Descenders'ın geliştirici RageSquid'den Mike Rose tarafından belirtilene göre oyunun Xbox Game Pass'e eklendikten sonraki haftalardaki satışları, eklenmeden önceki haftalardaki satışlarına kıyasla beş kat daha yüksek. Oyunun Xbox One üzerindeki toplam satışları da üçe katlanmış.
 
Mike Rose konu ile ilgili olarak "Xbox Game Pass'in Descenders için ne kadar inanılmaz bir başarı sağladığını anlatamam. Oyunu hayal edemeyeceğimiz yüksek bir noktaya çıkardı. Ayrıca Xbox Game Pass ile yeni bir anlaşma imzaladık ve oyun uzun bir süre kütüphanede kalacak." dedi. 
 
Descenders ilk olarak 7 Mayıs 2019'da piyasaya sürüldü. Şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Bu haberin bağlantısı
URL
Descenders bisiklet sürme oyunu bisiklet platformlar tanıtım yazısı konusu aksiyon spor yarış bmx
Monster Hunter World: Iceborne Genişlemesinin Dördüncü Güncellemesi 9 Temmuz'da Yayınlanacak Xbox Live Patronu Microsoft'tan Ayrıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

30.6.2020 19:11:52

0
Gamepass e 5-6 aydır üyeyim, bazı oyunlara yarın öbür gün kalkar diye, satın aldığım oluyor. Bence sürdürülebilir bir iş yöntemi olacak gibi gözüküyor.

TheNewAtilla

30.6.2020 14:49:45

0
Maliyet maliyet diye ağlayan firmalar abonelik sistemlerine geçsin herkes kazansın. Bugün 10 milyon abonesi var xgp’in. Sony yapsa 25 milyon, steam yapsa 30 milyon abonesi olur. Gelecek abonelik servis sistemlerinde, bunu görmemek için kör olmak lazım.

BSC Misafiri

30.6.2020 14:16:23

0
Gamepass kendine ve etrafına yarar sağlamaya devam ediyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Descenders ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız