Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dead Island: Riptide Definitive Edition Steam'de Ücretsiz!

 
 
Dead Island serisi içerisinde önemli bir yere sahip olan Dead Island: Riptide Definitive Edition sürümü şu anda Steam'de ücretsiz durumda. Bu sürümü 15 Şubat tarihine kadar elde edebilir ve Steam kütüphanenizi genişletebilirsiniz.
 
Dead Island 2 de Steam'e geliyor 
 
 
 
Dead Island: Riptide Definitive Edition kıyamet sonrası zombi temasını bizlere sunuyor ve açık dünya içerisinde hem yakın dövüşlere hem de menzili dövüşlere geçiş yapabiliyoruz. Oyunda gerçek hikayeye dayalı görevler bulunuyor ve aynı zamanda 4 oyunculu iş birliği modu ile beraber zombilerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.
 
Bu sürüm dahilinde daha önce yayınlanmış olan tüm ek paketler bulunuyor ve yeniden düzenlenmiş bir içerikle oyundaki yerinizi alabiliyorsunuz. Kıyamet sonrası ortamlardan hoşlanıyorsanız ve zombi istilasında hayatta kalmak istiyorsanız bu oyunu şu anda ücretsiz bir şekilde elde edebilir ve doğrudan oyuna dalış yapabilirsiniz.
 
Son olarak Dead Island 2, 22 Nisan tarihinde Steam'e geliyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Steam Valve Oyun Half Life Mağaza Store Portal Steam Haberleri
Sony, Intergalactic: The Heretic Prophet için Marka Başvurusunda Bulundu Microsoft Flight Simulator için Dune Güncellemesi Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Steam
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız