Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dead Cells'in Yeni DLC'si Fatal Falls 26 Ocak'ta Çıkıyor

 
Geliştirici Motion Twin, metroidvania rogue-lite aksiyon oyunu Dead Cells'in yeni indirilebilir içeriğinin çıkış tarihini açıkladı.
 
Fatal Falls 26 Ocak'ta $4.99 / €4.99 fiyattan konsollar ve PC için çıkacak. İki tamamen yeni bölge, yeni boss, yeni silahlar ve daha fazlasını getirecek.
 
İçeriği:
 

Yeni tuzaklardan, düşmanlardan kaçarken ve adanın hikâyesini keşfederken iki yeni seviye ve bir baş düşmanla yüzleş. Bu orta oyun içeriği, oyunlarına çeşitlilik katmak ve oyunun geliştirilmesine sağladığın desteği sürdürmek için tasarlandı.
 
Adanın kıyısındaki dik kayalıklar boyunca ilerlerken düşmemeye dikkat et. Yüzen tapınakları keşfet, kanunsuz gizli bir topluluğun sığınağına sız ve yeni bir baş düşman hakkındaki söylentileri öğren. Asma Köy, Saat Kulesi, Zaman Bekçisi bölgelerine ve paralellerine alternatif arayanlar için yeni bir oyun ortası içeriği.

Çatlak Tapınaklar: Nefes kesici manzaralar, kamikaze kargaları, mızraklı yılanlar, sadist yeni tuzaklar ve eğer kayacak olursan sonsuz bir düşüş. Daha ne olabilir ki?

Ölümsüz Kıyılar: Pek de tatil yapmayı hayal ettiğin plaj değil... Ürkütücü fenerleriyle büyücüler ve onların kürek sallayan yardakçıları. Hem de hiç planladığın gibi bir tatil değil...

Anıtmezar: Kendine özgü hikâyesi, zorlu dövüş düzeni ve sağlam bir karşılaşma için muhteşem ortamı olan yeni insansı baş düşman.

Yeni alanlar, düşmanlar ve evcil kılıcın yanı sıra tabii ki öldürmek için yeni araçlara ihtiyacın olacak. Burada sunduklarımız özellikle etkili olacaktır.
 
Motion Twin ayrıca geçtiğimiz ay PC için yayınlanan içerik güncellemesinin Şubat'ta konsollara geleceğini duyurdu. Güncelleme Katana silahı, yeni düşman, yeni kıyafetler, Hand of the King'in hikayesine odaklanan yeni bir oda, beş yeni mutasyon ve Malez mekaniğinde dengelemeler içeriyordu.

Fatal Falls oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu dead cels steam rogue like bağımsız aksiyon
GeForce RTX 3060 Resmi Olarak Duyuruldu Call of Duty: Black Ops Cold War Zombi Modu Bir Hafta Boyunca Oynaması Ücretsiz

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dead Cells ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız