Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Darksiders: Genesis'in Yeni Fragmanı Bir Diğer Atlı War'u Tanıtıyor

 
Darksiders serisinin bir diğer oyunu olan Darksider: Genesis'ten yeni bir fragman paylaşıldı. Bu sefer ise oyunda oynanabilir karakter olarak bulunacak olan serinin ilk oyununda kontrol ettiğimiz War karakterine odaklanıyor. Darksider: Genesis; PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia ve Switch için 2019 yılında piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak konseyin görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan Kıyamet Atlısı Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler.

Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan War ve Strife'a yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı Lucifer Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge'yi bozma planları içinde ve War ile Strife'ın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge'yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar.

Darksiders: Genesis iblis ordularından meleklere kadar her türlü dost ve düşmanın ortasında, ateş saçan silahlar ve savrulan kılıçlarla Cehenneme gidip geri geldiğin gerilim ve aksiyon yüklü bir macera oyunu. Genesis ile oyuncular orijinal oyunun hikayesine geçmeden, Darksiders dünyasına yakından bakıyor ve Strife adındaki kıyamet atlısıyla tanışıyorlar.

Özellikleri:

- Yeni oynanabilir karakter Kıyamet Atlısı Çatışma olarak meleklere ve şeytanlara karşı savaş
- Tek oyunculu modda müthiş mücadelelerde silahşörler War ve Strife arasında anında geçiş yap
- İki oyunculu koop modunda Darksiders'ın destansı dünyasını keşfet ve ortalığı kasıp kavur
- Orijinal Darksiders hikayesinin öncesinde geçen yeni bir hikaye görevini deneyimle ve Yedi Mühür'ün köklerini keşfet
- Oyunda yeni beceriler, silah geliştirmeleri, yaratık çekirdekleri ve başka öğeleri toplayarak kuvvetini ve kudretini arttır
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Darksiders Genesis THQ Nordic Airship Syndicate
GreedFall PC Sistem Gereksinimleri DayZ'nin Kutulu Sürümü 15 Ekim'de Piyasaya Sürülüyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Angel of the Lord

5.9.2019 21:24:59

0
Oynamış güzel duruyor da hikaye neyi anlatacak? İlk 3 oyunla alakasız mı olacak acaba ? Yazıyı şimdi okudum. İlgi çekici duruyor. Oynanışı da geliştirirlerse her türlü gider.

BSC Misafiri

5.9.2019 20:51:25

0
10 numara bence

BSC Misafiri

5.9.2019 20:27:18

0
Ana oyundan daha güzel ve dövüşleri daha sağlam geldi bana

BSC Misafiri

5.9.2019 20:26:50

0
Kuş bakışı kamera pek olamamış. Darksiders 2-3 çok daha iyiydi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Darksiders Genesis ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız